dinsdag, 30 juni 2015 07:33

Uitslag Twilight Race 8 van 24 juni 2015

Uitslag Twilightrace 24 juni

NrBootSchipperTypeSWGevarenRuleStraftijdNa SW
Class A
1 Harmonie Verburg Obbe Nordic Folkboot 106,6 02:45:39   00:00:00 02:35:23
2 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85,5 02:17:37   00:00:00 02:40:57
3 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 90,5 02:26:22   00:00:00 02:41:43
4 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 02:36:40   00:00:00 02:46:40
5 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 103 02:59:33   00:00:00 02:54:19
6 Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 105,5 03:04:08   00:00:00 02:54:32
7 Xtreme Heineke Dick O. Kalik - 33 96 02:55:45   00:00:00 03:03:04
  Merel Goedhart Dick Beneteau - Oceanis 373 89   DNF 00:00:00  
  Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97   DNF 00:00:00  
  Orfaro Meeussen Wim Hanse - 355 91   DNF 00:00:00  
  Keep it Simple Van Dijk Bas Spirit - 28 102,5   DNS 00:00:00  
  Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101   DNF 00:00:00  
  Stella De Hondt Dirk Victoire - 1200 90   DNF 00:00:00  
Class B
1 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 81 01:54:38   00:00:00 02:21:31
2 The Untouchables Easy Sailing BVBA X - 35 77 01:50:06   00:00:00 02:22:59
3 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:55:25   00:00:00 02:25:10
4 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 02:10:21   00:00:00 02:30:41
5 Ghost Joris Werner J - 122 75 01:54:09   00:00:00 02:32:12
6 Sanka De Cort Patrick Spirit - 36 83 02:07:45   00:00:00 02:33:54
7 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 02:03:43   00:00:00 02:34:38
8 Antilope Nuyens Patrick Rogers - 36 CR 75 01:58:18   00:00:00 02:37:44
9 The Max Verwijs Bram X - 43 76 02:00:38   00:00:00 02:38:43
10 Idefix 3 Dierckx Patick X - 332 Cruiser 85 02:26:35   00:00:00 02:52:27
11 Steppe Jan Maes X - 50 70 02:01:12   00:00:00 02:53:08
12 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 02:14:50   00:00:00 02:58:35
13 Blue Dragon Huyghe Luc Dufour - 40 Performance 81,5 02:28:18   00:00:00 03:01:57
14 Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 02:28:17   00:00:00 03:07:42
Class S
1 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boats - J-80 86,2 02:01:07   00:00:00 02:20:30
2 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 02:03:55   00:00:00 02:24:05
3 DJ De Jonghe Tom J-Boats - J-80 86,2 02:17:06   00:00:00 02:39:02
4 Boombastic Goossens Gert Lutra - 24 88 02:20:30   00:00:00 02:39:39
5 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 02:42:22   00:00:00 03:12:08

Uw reactie wordt pas geplaatst nadat deze is vrijgegeven door de webbeheerder van de WSVO.

Zoeken

U bevindt zich hier:WSVO Home | Wedstrijden | Twilight Races informatie | Uitslagen Twilight 2015 | Uitslag Twilight Race 8 van 24 juni 2015