Marc

woensdag, 29 mei 2013 21:37

Uitslag Twilight Race 5 van 29 mei 2013

 

Twilight Race 5 - 29 mei 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A       
1 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:07:59 00:00:00 01:12:19  
2 Sim Timp Peter Spirit - 32 96 1:12:38 00:00:00 01:15:39  
3 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:14:05 00:00:00 01:17:10  
4 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:07:30 00:00:00 01:18:18  
5 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:06:54 00:00:00 01:19:10  
6 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:10:54 00:00:00 01:21:57  
7 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 1:09:58 00:00:00 01:23:17  
8 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:12:32 00:00:00 01:24:08  
9 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 93 1:19:58 00:00:00 01:25:59  
10 Spindrift Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:15:30 00:00:00 01:26:17  
Class B
1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:03:12 00:00:00 01:21:32  
2 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:02:11 00:00:00 01:24:56  
3 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:08:37 00:00:00 01:25:14  
4 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:05:25 00:00:00 01:26:04  
5 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:10:45 00:00:00 01:26:16  
6 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:10:35 00:00:00 01:28:13  
7 The Max Verwijs Bram X - 43 76 1:08:08 00:00:00 01:29:38  
8 DRV Van de Plasse David Melges - 24 81,5   00:00:00  DNS  
               
donderdag, 23 mei 2013 07:01

Uitslag Twilight Race 4 van 22 mei 2013

 

Twilight Race 4- 22 mei 2013

 Class A

 

 

 

 

 

 

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:35:37 00:00:00 01:51:10  
2 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:46:07 00:00:00 01:52:53  
3 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:41:41 00:00:00 01:57:57  
4 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 2:00:06 00:00:00 02:08:26  
5 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 93 2:14:50 00:00:00 02:24:58  
6 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 2:03:55 00:00:00 02:25:47  
7 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 2:09:34 00:00:00 02:34:14  
8 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2   00:00:00 DNF  
Class B
1 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:56:48 00:00:00 02:33:41  
2 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:54:55 00:00:00 02:36:59  
3 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 2:02:12 00:00:00 02:37:40  
4 Wide Awake Versluys Kees Lutra - 33 74,5 2:01:45 00:00:00 02:43:25  
5 Stardust Hendrix Wim Sigma - 38 OOD 83,5 2:17:16 00:00:00 02:44:23  
6 Excitement Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:59:29 00:00:00 02:44:48  
7 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 2:18:04 00:00:00 02:48:22  
8 Bleuke Jan Maes X - 41 73,2 2:07:54 00:00:00 02:54:43  
9 The Max Verwijs Bram X - 43 76 2:13:42 00:00:00 02:55:55  
10 CafeRacer Pluym Jonas Melges - 24 81,5   00:00:00 DNF  
11 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80   00:00:00 DNF  
               
woensdag, 15 mei 2013 22:24

Uitslag Twilight Race 3 van 15 mei 2013

 

Class A
1 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:12:17 00:00:00 01:16:53  
2 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:07:01 00:00:00 01:17:55  
3 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:09:52 00:00:00 01:20:46  
4 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 1:16:04 00:00:00 01:21:21  
5 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:11:48 00:00:00 01:23:17  
6 Sim Timp Peter Spirit - 32 96 1:22:31 00:00:00 01:25:57  
7 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 93 1:20:13 00:00:00 01:26:15  
8 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 1:13:39 00:00:00 01:27:40  
9 Zeeuwind Tielkemeijer Han Hanse - 385 86 1:15:53 00:00:00 01:28:14  
10 Spindrift Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:17:42 00:00:00 01:28:48  
11 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:16:48 00:00:00 01:29:05  
12 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:32:16 00:00:00 01:30:00  
13 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:18:33 00:00:00 01:32:57  
14 Stella De Hondt Dirk Victoire - 1200 90 1:26:59 00:00:00 01:36:38  
15 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:34:04 00:00:00 01:36:58  
16 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 1:59:04 00:00:00 01:44:48  
Class B
1 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:02:30 00:00:00 01:25:22  
2 Xensi Luyckx Peter X - 34 82,5 1:14:44 00:00:00 01:30:35  
3 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:09:08 00:00:00 01:30:57  
4 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:13:22 00:00:00 01:31:08  
5 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:13:01 00:00:00 01:31:16  
6 CafeRacer Pluym Jonas Melges - 24 81,5 1:16:42 00:00:00 01:34:06  
7 Stardust Hendrix Wim Sigma - 38 OOD 83,5 1:22:56 00:00:00 01:39:19  
8 Bleuke Jan Maes X - 41 73,2 1:15:06 00:00:00 01:42:35  
woensdag, 29 augustus 2012 23:52

Uitslag Twilight Race 12 van 29 augustus 2012

Twilight Race12 - 29 augustus 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 0:59:33 00:00:00 01:21:21
2 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:11:20 00:00:00 01:22:45
3 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 1:00:46 00:00:00 01:23:00
4 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 1:05:21 00:00:00 01:23:46
5 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:03:06 00:00:00 01:24:41
6 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:19:43 00:00:00 01:24:48
7 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:05:20 00:00:00 01:25:57
8 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:05:48 00:00:00 01:26:34
9 Sanka BEL 517 De Cort Patrick Spirit - 36 83 1:12:17 00:00:00 01:27:05
10 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 1:16:18 00:00:00 01:28:30
11 Ollewaai Buermans Jan Elan - 333 88,5 1:20:07 00:00:00 01:30:31
12 Zigzag2 Bel 2400 Clincspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:16:42 00:00:00 01:30:46
13 Wurrel 3 Eckhardt Johan Winner - Winner 1010 90 1:21:50 00:00:00 01:30:55
14 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:18:45 00:00:00 01:31:02
15 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:11:58 00:00:00 01:31:05
16 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 1:12:59 00:00:00 01:31:13
17 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:18:35 00:00:00 01:31:22
18 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:20:22 00:00:00 01:31:50
19 White Spirit Bernaerts Marc Beneteau - First 31.7 88 1:21:56 00:00:00 01:33:06
20 De windvanger 559 Lauwers Jacc Bavaria 34 99 1:32:23 00:00:00 01:33:18
21 Excitement BEL 1462 Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:08:32 00:00:00 01:34:31
22 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11.20 85 1:20:24 00:00:00 01:34:35
23 Saltwater2 BEL 2108 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 1:20:48 00:00:00 01:35:03
24 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:24:33 00:00:00 01:35:32
25 Vondeling geen Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:38:24 00:00:00 01:36:00
26 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:33:09 00:00:00 01:36:01
27 Bricx 79 Pekaar Leonard X - 79 93,5 1:29:51 00:00:00 01:36:05
28 X-Ray NED 7313 Colsen Luud Beneteau - First 31.7 88 1:24:38 00:00:00 01:36:10
29 Shocking Blue Serck Philippe Archambault Sprint 95 70 1:29:59 00:00:00 02:08:32
30 Scarlett II Heineke Dick O. Calvid - Ufo 27 99 00:00:00 DNF
31 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 00:00:00 DNF
32 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 00:00:00 DNF
donderdag, 03 januari 2013 22:00

Agenda 2013

 

Al onze clubactiviteiten in een overzichtelijk schema


Datum

Activiteit

Locatie / Start / Info
6 januari 2013 Nieuwjaarsbrunch v.a. 12:30 welkom Restaurant de Oude Sluis
27 januari 2013 Kouweneuzenrace - MicroMagic Afgelast
24 februari 2013 Kouweneuzenrace - MicroMagic
18 maart 2013 Kouweneuzenrace - MicroMagic Afgelast
5 april 2013 Algemene Ledenvergadering + borrel
mei, 1,8,15,22,29 Twilight races 1 tm 5 19:30 u.
18 t/m 20 mei 2013 Openingstocht 2013
juni, 5,12,19,26 Twilight races 6 tm 9 19:30 u.
8 juni 2013 Schelde regatta www.schelderegatta.be
22 juni 2013 Midzomernachtfeest & BBQ
3 juli 2013 Twilight races 10
10 augustus 2013 *Mosselrace - WvY www.mosselrace.nl
21 augustus 2013 Twilight race 11 19:30 u.
28 augustus 2013 Twilight race 12 + prijsuitreiking Twilights 19:30 u.
14 september 2013 Clubkampioenschap
Wemeldingedag
21 en 22 september 2013 Sluitingstocht
5 oktober 2013 Long Distance Race & Mosselmaaltijd
19 oktober 2013 *Antwerprace www.antwerprace.be
26 oktober 2013 *Waailappenrace www.wvdeschelde.nl
24 november 2013 Kouweneuzenrace - MicroMagic
22 december 2013 Kouweneuzenrace - MicroMagic
* = geen WSVO activiteit
donderdag, 03 januari 2013 14:51

Nieuwjaarsbrunch 2013

De jaarlijkse nieuwjaarsbrunch is gepland op 6 januari 2013 bij de Oude Sluis.

 

Ontvangst vanaf 12.30 uur met een nieuwjaarsdrink.

Daarna een terugblik op 2012 en presentatie van het WSVO programma 2013.

Tot slot proeven wij wij de culinaire specialiteiten met verse (streek) producten.

 

Inschrijven kan nog tot 4 januari bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

maandag, 10 september 2012 00:00

Jellyfish clubkampioen 2012

 
Zaterdag 8 september was het zover : "WSVO clubkampioenschap 2012".
clubkampioenschap 2012 011
 
Een echte zomerse dag met volop zon. De start was om 11:30uur met afgaand water en heel weinig wind, dit maakte het dat een deelnemer (Framboise?) al een minuut vóór de start over de startlijn dreef en niet meer terug kon komen. Drie andere deelnemers (Wurrel 2, Wurrel 3 en de Max) lagen achterstevoren voorbij de oranje boei van de startlijn en hadden ook nog wat tijd nodig om uiteindelijk over de startlijn te geraken.
Er was een baan uitgezet die kris-kras door elkaar liep waardoor de deelnemers elkaar telkens tegen kwamen. Na veel dobberen, drijven en tactische keuzes finishte de meeste deelnemers rond 16:30 tussen de havenhoofden.
De prijs uitreiking was om19uur met Jellyfish als
 
terechte winnaar, ze hadden bijna de gehele dag vooraan gevaren, gevolgd door Casse Croute en Sanka als derde.
De meeste deelnemer s bleven nog voor de BBQ.
 
 
 
 
maandag, 10 september 2012 00:00

Clubkampioenschap 2012

Uitslag Clubkampioenschap 2012

woensdag, 05 september 2012 15:03

Clubkampioenschap 8 september

Wilt u deze beker een jaar in uw bezit hebben?

Doe dan mee met het clubkampioenschap op zaterdag 8 september.

Inschrijving en briefing om 10.30 uur in het clubgebouw

Start is om 11.30 uur aan het havenhoofd.

(enkel voor WSVO-leden!)

 

clubkampioenbeker

dinsdag, 30 april 2013 22:00

Uitslag Twilight Race 1 van 1 mei 2013

Class A
1Saltwater2Van Den Bergh Stephane Hanse - 3708500:41:0000:00:0000:48:14
2GeronimoRamondt JaapHechtschip - 99588,500:43:0500:00:0000:48:40
3SpindriftJacobs StevenJeanneau - Sun Odyssey 33i Performance87,500:43:0300:00:0000:49:12
4SimTimp PeterSpirit - 329800:48:2200:00:0000:49:21
5DJDe Jonghe TomJ Boats - J-8086,200:42:5500:00:0000:49:47
6VelfaristoVerton / SchipperJ - 928400:43:0800:00:0000:51:20
7VondelingKloosterman Dirk Dullia - d 25102,500:53:3300:00:0000:52:14
8SenangSchamhart JacquesAlo - 28113,601:00:1600:00:0000:53:03
9DeliKnoops AnthonBeneteau - First 2859700:52:3900:00:0000:54:16
10TiboVan Camp GeertFranchi - 28 One Design8600:47:0400:00:0000:54:43
11Blue HeronCoppens SigridContessa - Contessa 3298,501:05:3800:00:0001:06:37
Class B
1LenderMeersman LucX - 4173,200:54:0400:00:0001:13:51
2IntentionSchopman WillemBashford Howison - 3677,500:57:4600:00:0001:14:32
3CafeRacerClubRacer TeamMelges - 2481,501:01:3100:00:0001:15:28
4The MaxVerwijs BramX - 437600:58:0500:00:0001:16:25
5WemeldingesDe Jonge RinusBeneteau - First 34.780,501:01:3600:00:0001:16:31
6The UntouchablesGST EventsX - 357600:58:3500:00:0001:17:05
7StardustHendrix WimSigma - 38 OOD83,501:04:5900:00:0001:17:49
8AchiroeClaessens Marc Beneteau - First 36.78201:04:4200:00:0001:18:54
9ConcordeVerwerft JanComfortina - Cayenne8201:05:1300:00:0001:19:31
10Zigzag2Clinckspoor WimArchambault - Grand Surprise84,501:07:4900:00:0001:20:15
11Captain JackVlamings MaartenJ Boats - J 1098001:04:3200:00:0001:20:40
12XiffeVanden Abeele PatrickX - 437601:02:0700:00:0001:21:43
13XensiLuyckx PeterX - 3482,501:07:3500:00:0001:21:55
14ExcitementVinck GeertX - XP 4472,501:02:2000:00:0001:25:58
15MentaquilibriumSavoye ThomasJ-boat - J-8086,201:09:0100:10:0001:30:03OCS

We hebben 161 gasten en geen leden online

Weersverwachting
Wemeldinge
Weeronline.nl - Meer weer in Wemeldingeweeronline.nl Altijd jouw weer

Zoeken

U bevindt zich hier:WSVO Home | Marc - Watersport Vereniging d' Oosterschelde