Marc

maandag, 16 september 2013 14:06

Uitslag Clubkampioenschap 2013

Uitslag Clubkampioenschap 2013

vrijdag, 06 september 2013 11:50

Clubkampioenschap 2013

Clubkampioenschap zaterdag 14 september 2013

 

Wie stoot Jellyfish van de troon ? Wie verwerft eeuwige roem en de wisselbeker ? Wie neemt de gratis kraanbeurt in ontvangst ? Na het afronden van de Twilight Races richten we onze pijlen op het clubkampioenschap dat dit jaar gevaren wordt op zaterdag 14 september. Inschrijven kan ter plaatse vanaf 9:30, start om 11:00, finish rond 15:00. Startgeld 10 euro per boot. De wedstrijd staat open voor AL onze leden. Na de wedstrijd is er mogelijkheid om de braderie en het dorp te bezoeken, het is namelijk ook Wemeldingedag.

De prijsuitreiking is voorzien rond 17:00 en wordt gevolgd door een lekkere barbecue achter het clublokaal. Prijs hiervoor is 25 euro p.p. incl dranken. De barbecue staat ook open voor leden die niet hebben deelgenomen aan het clubkampioenschap. Inschrijven kan tot donderdag 12 september bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

maandag, 02 september 2013 07:15

Twilight Race 12 - 28 augustus 2013

        

Twilight Race 12 - 28 augustus 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A
1 Johanna Hellman Henrik Folkboot 108 1:05:04 00:00:00 01:00:14  
2 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 0:52:51 00:00:00 01:01:18  
3 Wurrel 3 Eckhardt Johan Winner - Winner 1010 91 0:56:13 00:00:00 01:01:46  
4 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 0:58:25 00:00:00 01:02:08  
5 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 0:52:45 00:00:00 01:02:25  
6 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 0:53:45 00:00:00 01:02:30  
7 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 0:54:08 00:00:00 01:03:41  
8 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 0:59:41 00:00:00 01:03:49  
9 Max Verheyden Alex Hallberg Rassy - 372 94,7 1:01:05 00:00:00 01:04:30  
10 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 93,5 1:00:24 00:00:00 01:04:35  
11 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:03:18 00:00:00 01:05:56  
12 Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101 1:07:15 00:00:00 01:06:35  
13 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 0:57:31 00:00:00 01:06:43  
14 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 1:15:50 00:00:00 01:06:45  
15 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 0:58:03 00:00:00 01:07:06  
16 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:06:21 00:00:00 01:08:24  
17 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:10:20 00:00:00 01:08:37  
18 Windsong Marien Carl Winner - 950 91,8 1:05:15 00:00:00 01:11:04  
19 Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 107 1:18:29 00:00:00 01:13:20  
20 Kiss Van Dijk Bas Spirit 28   1:30:25 00:00:00    
Class B
1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 0:59:52 00:00:00 01:17:14  
2 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 0:56:57 00:00:00 01:17:48  
3 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 76,5 0:59:58 00:00:00 01:18:23  
4 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:00:55 00:00:00 01:20:09  
5 Wide Awake Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:01:52 00:00:00 01:23:02  
6 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:08:25 00:00:00 01:23:26  
7 Meeuw Goossens Gert Winner - 11.20 85 1:11:02 00:00:00 01:23:34  
8 Sanka De Cort Patrick Spirit - 36 83 1:09:43 00:00:00 01:23:59  
9 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:07:40 00:00:00 01:24:35  
10 Ghost Joris Werner J - 122 79,5 1:07:17 00:00:00 01:24:37  
11 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 1:08:03 00:00:00 01:25:03  
12 Excitement Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:03:52 00:00:00 01:28:05  
13 Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:14:50 00:00:00 01:34:43  
donderdag, 22 augustus 2013 08:06

Twilight Race 11 van 21 augustus 2013

Twilight Race 11 - 21 augustus 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A
1 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 1:05:33 00:00:00 01:10:06  
2 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:07:03 00:00:00 01:11:19  
3 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:04:00 00:00:00 01:13:59  
4 piece of cake Wirtjens Menno Sun Fast 26 101 1:17:04 00:00:00 01:16:18  
5 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:14:33 00:00:00 01:16:51  
6 Wurrel 3 Eckhardt Johan Winner - Winner 1010 91 1:10:34 00:00:00 01:17:32  
7 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:07:55 00:00:00 01:18:58  
8 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 1:07:48 00:00:00 01:19:45  
9 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:23:54 00:00:00 01:21:51  
10 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 1:42:50 00:00:00 01:30:31  
11 Holadiee Bourgonje Jos Trapper 300 107 1:42:10 00:00:00 01:35:28  
Class B
1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 0:55:00 00:00:00 01:10:58  
2 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 0:53:18 00:00:00 01:12:48  
3 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 0:58:55 00:00:00 01:13:38  
4 The Untouchables GST - Events X - 35 76 0:56:32 00:00:00 01:14:23  
5 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 1:01:13 00:00:00 01:16:31  
6 The Max Verwijs Bram X - 43 76 0:58:25 00:00:00 01:16:51  
7 Sanka De Cort Patrick Spirit - 36 83 1:03:54 00:00:00 01:16:59  
8 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 78 1:00:34 00:00:00 01:17:38  
9 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:04:08 00:00:00 01:18:12  
10 Ghost Joris Werner J - 122 79,5 1:04:45 00:00:00 01:21:26  
11 Meeuw Goossens Gert Winner - 11.20 85 1:15:03 00:00:00 01:28:17  
12 Wavebuster Saeys David JOD 35 82,5 1:24:31 00:00:00 01:42:26  
13 Xensi Luyckx Peter X - 34 82,5   00:00:00   RAF
woensdag, 03 juli 2013 22:00

Uitslag Twilight Race 10 van 3 juli 2013

        

Twilight Race 10 - 3 juli 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A
 1 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:12:57 00:00:00 01:24:49  
 2 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:19:53 00:00:00 01:24:58  
 3 Max Verheyden Alex Hallberg Rassy - 372 94,7 1:25:40 00:00:00 01:30:27  
 4 Serdon Van Bommel Tonno Dehler 32 85,7 1:17:59 00:00:00 01:30:59  
 5 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 1:16:49 00:00:00 01:31:26  
 6 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 1:25:37 00:00:00 01:31:34  
 7 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:28:04 00:00:00 01:31:44  
 8 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:18:35 00:00:00 01:32:59  
 9 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:21:31 00:00:00 01:34:34  
 10 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:38:12 00:00:00 01:35:48  
 11 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 93,5 1:30:54 00:00:00 01:37:13  
 12 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:29:00 00:00:00 01:43:14  
 13 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 2:05:38 00:00:00 01:50:35  
 14 Windsong     80 1:29:49 00:00:00 01:52:16  
 15 ??   Sprinto 80 1:30:51 00:00:00 01:53:33  
Class B
 1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:12:12 00:00:00 01:33:09  
 2 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:16:24 00:00:00 01:34:54  
 3 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:10:16 00:00:00 01:35:59  
 4 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:16:56 00:00:00 01:36:10  
 5 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:14:41 00:00:00 01:38:16  
 6 Shamrock (B) Vandesande Wim X-Yacht - One Ton 79 1:19:13 00:00:00 01:40:16  
 7 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 76,5 1:17:33 00:00:00 01:41:22  
 8 Wide Awake Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:16:30 00:00:00 01:42:41  
 9 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:24:29 00:00:00 01:43:01  
 10 The Max Verwijs Bram X - 43 76 1:19:51 00:00:00 01:45:03  
 11 Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:24:24 00:00:00 01:46:50  
 12 Prince de Petarcq Janssen Bert Oyster 41 79,5 1:26:27 00:00:00 01:48:44  
 13 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 1:27:27 00:00:00 01:49:18  
 14 Meeuw Goossens Gert Winner - 11.20 85 1:36:07 00:00:00 01:53:04  
donderdag, 27 juni 2013 07:00

Uitslag Twilight Race 9 van 26 juni 2013

 

Twilight Race 9 - 26 juni 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A 
1 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:27:07 00:00:00 01:32:40  
2 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:22:28 00:00:00 01:35:53  
3 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:26:35 00:00:00 01:40:26  
4 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:25:09 00:00:00 01:40:46  
5 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:27:31 00:00:00 01:41:10  
6 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 1:35:13 00:00:00 01:41:50  
7 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:42:13 00:00:00 01:46:28  
8 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 1:35:24 00:00:00 01:53:34  
9 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 1:40:21 00:00:00 01:58:03  
10 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:43:23 00:00:00 01:59:56  
11 Spindrift Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:45:00 00:00:00 02:00:00  
12 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 93,5 1:54:59 00:00:00 02:02:58  
13 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 93 1:59:37 00:00:00 02:08:37  
14 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 2:26:30 00:00:00 02:08:57  
15 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 2:12:38 00:00:00 02:16:44  
Class B
1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:25:42 00:00:00 01:50:34  
2 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:25:50 00:00:00 01:52:56  
3 Xensi Luyckx Peter X - 34 82,5 1:33:34 00:00:00 01:53:24  
4 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:23:36 00:00:00 01:54:12  
5 The Max Verwijs Bram X - 43 76 1:30:37 00:00:00 01:59:13  
6 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:38:42 00:00:00 02:00:21  
7 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:38:57 00:00:00 02:03:41  
8 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 1:44:57 00:00:00 02:11:11  
9 Excitement Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:39:51 00:00:00 02:17:43  
10 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 78 1:49:54 00:00:00 02:20:53  
11 Meeuw Goossens Gert Winner - 11.20 85 2:00:13 00:00:00 02:21:25  
12 Ghost Joris Werner J - 122 79,5 2:00:56 00:00:00 02:32:07  
  Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79   00:00:00   DNF
woensdag, 19 juni 2013 22:08

Uitslag Twilight Race 8 van 19 juni 2013

        

Twilight Race 8- 19 juni 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A
1 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:06:11 00:00:00 01:16:30  
2 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 93,5 1:16:54 00:00:00 01:22:14  
3 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 1:12:02 00:00:00 01:24:44  
4 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:15:53 00:00:00 01:29:48  
5 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 1:48:09 00:00:00 01:35:12  
6 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:29:25 00:00:00 01:43:43  
Class B
1 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:02:51 00:00:00 01:25:51  
2 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:09:27 00:00:00 01:26:48  
3 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:06:58 00:00:00 01:28:06  
4 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:08:30 00:00:00 01:28:23  
5 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:13:41 00:00:00 01:29:51  
6 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 78 1:11:32 00:00:00 01:31:42  
7 CafeRacer Pluym Jonas Melges - 24 81,5 1:15:25 00:00:00 01:32:32  
8 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:15:11 00:00:00 01:33:23  
9 Meeuw Goossens Gert Winner - 11.20 85 1:22:13 00:00:00 01:36:43  
10 Wide Awake Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:33:27 00:00:00 02:05:26  
woensdag, 12 juni 2013 22:33

Uitslag Twilight Race 7 van 12 juni 2013

Class A

Twilight Race 7 - 12 juni 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:24:27 00:00:00 01:38:11  
2 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 01:43:45 00:00:00 01:50:22  
3 Sim Timp Peter Spirit - 32 96 01:57:59 00:00:00 02:02:53  
4 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 01:55:32 00:00:00 02:03:33  
5 Zephyr Andre Pieter Jeanneau Melody 93,5 01:56:29 00:00:00 02:04:34  
6 Zigzag 2 Clincspoor Wim Archambault Grand Surprise

84,5

01:46:10 00:00:00 02:05:38  
7 Geronimo Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 01:54:07 00:00:00 02:08:56  
8 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 02:32:30 00:00:00 02:14:14  
9 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 02:09:12 00:00:00 02:14:35  
10 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 01:58:24 00:00:00 02:19:17  
11 Spindrift Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 02:08:53 00:00:00 02:27:17  
12 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 93 02:10:38 00:10:00 02:30:27  
 13 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2   00:00:00   DNF
 14 Pantanal Marcelo Jan Dufour - Grand'large 365 89   00:00:00   DNF
Class B
1 The Untouchables GST - Events X - 35 76 01:25:19 00:00:00 01:52:15  
2 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 01:22:33 00:00:00 01:52:46  
3 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 01:34:52 00:00:00 02:02:24  
4 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 01:44:04 00:00:00 02:06:54  
5 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 01:46:45 00:00:00 02:12:36  
6 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 01:49:47 00:00:00 02:17:13  
7 Xensi Luyckx Peter X - 34 82,5 01:53:42 00:00:00 02:17:49  
8 Meeuw Goossens Gert Winner - 11.20 85 02:00:59 00:00:00 02:22:20  
9 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 01:53:53 00:00:00 02:22:21  
10 Byron Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 78 01:51:21 00:00:00 02:22:45  
11 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:56:29 00:10:00 02:43:16  
               
donderdag, 06 juni 2013 08:49

Uitslag Twilight Race 6 van 5 juni 2013

        

Twilight Race 6 - 5 juni 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A
1 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:01:51 00:00:00 01:05:47  
2 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 0:56:51 00:00:00 01:07:16  
3 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 0:57:23 00:00:00 01:07:30  
4 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 1:16:56 00:00:00 01:07:43  
5 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 0:58:50 00:00:00 01:08:00  
6 Stella De Hondt Dirk Victoire - 1200 90 1:01:21 00:00:00 01:08:10  
7 Geestdrift Grundemann Hans Spirit - 32 98 1:07:50 00:00:00 01:09:13  
8 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 93,5 1:04:51 00:00:00 01:09:21  
9 Geronimo Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:01:23 00:00:00 01:09:21  
10 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 0:58:56 00:00:00 01:10:09  
11 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:00:31 00:00:00 01:10:22  
12 Zeeuwind Tielkemeijer Han Hanse - 385 86 1:00:37 00:00:00 01:10:29  
13 Aeolus Van Mierlo Ivo Bianca - 107 mkII 92 1:05:10 00:00:00 01:10:50  
14 Five III Verbruggen Gino Contessa - 25 104,5 1:15:27 00:00:00 01:12:12  
15 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:02:34 00:00:00 01:12:34  
16 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:10:44 00:00:00 01:12:55  
17 Casse Croute Van Diest Philippe Daydream - Daydream 300 90 1:06:21 00:00:00 01:13:43  
18 Xtreme   Kalik 33 90 1:09:11 00:00:00 01:16:52 Voorlopige SW rating
Class B
1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:00:33 00:00:00 01:18:07  
2 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 0:58:11 00:00:00 01:19:29  
3 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:04:23 00:00:00 01:20:28  
4 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:06:31 00:00:00 01:21:07  
5 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:05:25 00:00:00 01:21:15  
6 The Max Verwijs Bram X - 43 76 1:01:51 00:00:00 01:21:22  
7 Stardust Hendrix Wim Sigma - 38 OOD 83,5 1:08:09 00:00:00 01:21:37  
8 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:02:19 00:00:00 01:21:59  
9 Wide Awake Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:01:11 00:00:00 01:22:07  
10 Concorde Verwerft Jan Comfortina - Cayenne 82 1:08:39 00:00:00 01:23:43  
11 Excitement Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:01:49 00:00:00 01:25:15  
12 Bleuke Jan Maes X - 41 73,2 1:03:27 00:00:00 01:26:40  

We hebben 165 gasten en geen leden online

Weersverwachting
Wemeldinge
Weeronline.nl - Meer weer in Wemeldingeweeronline.nl Altijd jouw weer

Zoeken

U bevindt zich hier:WSVO Home | Marc - Watersport Vereniging d' Oosterschelde