woensdag, 27 mei 2015 00:00

Twilight Race 4 van 27 mei 2015

NrBootSchipperTypeSWGevarenRuleStraftijdNa SW
Class A
1 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 01:18:02 00:00:00 01:23:00
2 Johanna Hellman Henrik Folkboot 106,6 01:32:35 00:00:00 01:26:51
3 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 90,5 01:20:48 00:00:00 01:29:16
4 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85,5 01:18:27 00:00:00 01:31:45
5 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 103 01:37:20 00:00:00 01:34:29
6 Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101 01:36:05 00:00:00 01:35:07
7 Harmonie Verburg Obbe Nordic Folkboot 106,6 01:43:12 00:00:00 01:36:48
8 Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 105,5 01:44:50 00:00:00 01:39:22
9 Extreme Heinicke Dick Kalik 33 96 01:40:55 00:00:00 01:45:07
10 Five III Verbruggen Gino Contessa - 25 104,5 01:50:11 00:00:00 01:45:26
11 Ambras Clarijs Loek Ecume de mer 110,5 01:57:04 00:00:00 01:45:56
12 Orfaro Meeussen Wim Hanse - 355 91 01:46:56 00:00:00 01:57:30
13 Keep it Simple Van Dijk Bas Spirit - 28 102 02:07:05 00:00:00 02:04:35
Merel Goedhart Dick Beneteau - Oceanis 373 89 DNF 00:00:00
Shamrock Staepelaere Gert Golden Shamrock 99 DNF 00:00:00
Class B
1 The Untouchables Easy Sailing BVBA X - 35 77 01:09:25 00:00:00 01:30:09
2 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 81 01:13:32 00:00:00 01:30:46
3 X-Bie Cleeren Frank X - XP-33 79 01:14:25 00:00:00 01:34:11
4 Antilope Nuyens Patrick Rogers - 36 CR 75 01:10:49 00:00:00 01:34:25
5 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:17:11 00:00:00 01:34:42
6 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:16:14 00:00:00 01:35:53
7 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 01:17:12 00:00:00 01:36:30
8 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 01:14:25 00:00:00 01:38:33
9 Ghost Joris Werner J - 122 75 01:14:51 00:00:00 01:39:48
10 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:19:26 00:00:00 01:44:31
11 Steppe Jan Maes X - 50 70 01:14:54 00:00:00 01:47:00
12 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 01:32:57 00:00:00 01:47:27
13 Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 01:26:32 00:00:00 01:49:32
Class S
1 DJ De Jonghe Tom J-Boats - J-80 86,2 01:15:55 00:00:00 01:28:04
2 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boats - J-80 86,2 01:17:00 00:00:00 01:29:19
3 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:19:27 00:00:00 01:32:23
4 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 01:24:52 00:00:00 01:40:26

Uw reactie wordt pas geplaatst nadat deze is vrijgegeven door de webbeheerder van de WSVO.

Zoeken

U bevindt zich hier:WSVO Home | Wedstrijden | Twilight Races informatie | Uitslagen Twilight 2015 | Twilight Race 4 van 27 mei 2015