Uitslagen Twilightraces 2015 (11)

Hier vindt u de uitslagen van de Twilightraces 2015.

donderdag, 14 mei 2015 00:00

Twilight Race 2 van 13 mei 2015

Bekijk hier de uitslag Twilight Race 2  13 mei 2015

donderdag, 21 mei 2015 00:00

Twilight Race 3 van 20 mei 2015

NrBootSchipperTypeSWGevarenRuleStraftijdNa SW
Class A
1 Johanna Hellman Henrik Folkboot 106,6 01:20:05   00:00:00 01:15:07
2 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 01:14:20   00:00:00 01:19:04
3 Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101 01:20:59   00:00:00 01:20:10
4 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 103 01:23:46   00:00:00 01:21:19
5 Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 105,5 01:25:55   00:00:00 01:21:26
6 Harmonie Verburg Obbe Folkboot 106,6 01:27:37   00:00:00 01:22:11
7 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 90,5 01:14:45   00:00:00 01:22:35
8 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85,5 01:11:39   00:00:00 01:23:48
9 Orfaro Meeussen Wim Hanse - 355 91 01:16:28   00:00:00 01:24:01
10 Keep it Simple Van Dijk Bas Spirit - 28 102 01:40:16   00:00:00 01:38:18
11 Merel Goedhart Dick Beneteau - Oceanis 373 89 01:33:30   00:00:00 01:45:03
Class B
1 Antilope Nuyens Patrick Rogers - 36 CR 75 01:07:47   00:00:00 01:30:22
2 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 81 01:13:40   00:00:00 01:30:56
3 The Untouchables Easy Sailing BVBA X - 35 76,5 01:10:18   00:00:00 01:31:53
4 Ghost Joris Werner J - 122 75 01:09:03   00:00:00 01:32:04
5 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 01:19:46   00:00:00 01:32:12
6 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:15:39   00:00:00 01:32:49
7 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:13:50   00:00:00 01:32:52
8 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 01:12:52   00:00:00 01:36:30
9 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:14:48   00:00:00 01:38:25
10 Blue Dragon Huyghe Luc Dufour - 40 Performance 81,5 01:21:50   00:00:00 01:40:24
11 Change of Spirit Tack Louis Spirit 36 86 01:29:34   00:00:00 01:44:08
  Bleuke Jan Maes X - 41 73,2   DNF 00:00:00  
Class S
1 DJ De Jonghe Tom J-Boats - J-80 86,2 01:16:52   00:00:00 01:29:10
2 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boats - J-80 86,2 01:18:54   00:00:00 01:31:31
3 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:23:27   00:00:00 01:37:02
4 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 01:32:34   00:00:00 01:49:32
5 Boombastic Goossens Gert Lutra - 24 88 01:39:37   00:00:00 01:53:12
woensdag, 27 mei 2015 00:00

Twilight Race 4 van 27 mei 2015

NrBootSchipperTypeSWGevarenRuleStraftijdNa SW
Class A
1 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 01:18:02 00:00:00 01:23:00
2 Johanna Hellman Henrik Folkboot 106,6 01:32:35 00:00:00 01:26:51
3 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 90,5 01:20:48 00:00:00 01:29:16
4 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85,5 01:18:27 00:00:00 01:31:45
5 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 103 01:37:20 00:00:00 01:34:29
6 Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101 01:36:05 00:00:00 01:35:07
7 Harmonie Verburg Obbe Nordic Folkboot 106,6 01:43:12 00:00:00 01:36:48
8 Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 105,5 01:44:50 00:00:00 01:39:22
9 Extreme Heinicke Dick Kalik 33 96 01:40:55 00:00:00 01:45:07
10 Five III Verbruggen Gino Contessa - 25 104,5 01:50:11 00:00:00 01:45:26
11 Ambras Clarijs Loek Ecume de mer 110,5 01:57:04 00:00:00 01:45:56
12 Orfaro Meeussen Wim Hanse - 355 91 01:46:56 00:00:00 01:57:30
13 Keep it Simple Van Dijk Bas Spirit - 28 102 02:07:05 00:00:00 02:04:35
Merel Goedhart Dick Beneteau - Oceanis 373 89 DNF 00:00:00
Shamrock Staepelaere Gert Golden Shamrock 99 DNF 00:00:00
Class B
1 The Untouchables Easy Sailing BVBA X - 35 77 01:09:25 00:00:00 01:30:09
2 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 81 01:13:32 00:00:00 01:30:46
3 X-Bie Cleeren Frank X - XP-33 79 01:14:25 00:00:00 01:34:11
4 Antilope Nuyens Patrick Rogers - 36 CR 75 01:10:49 00:00:00 01:34:25
5 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:17:11 00:00:00 01:34:42
6 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:16:14 00:00:00 01:35:53
7 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 01:17:12 00:00:00 01:36:30
8 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 01:14:25 00:00:00 01:38:33
9 Ghost Joris Werner J - 122 75 01:14:51 00:00:00 01:39:48
10 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:19:26 00:00:00 01:44:31
11 Steppe Jan Maes X - 50 70 01:14:54 00:00:00 01:47:00
12 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 01:32:57 00:00:00 01:47:27
13 Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 01:26:32 00:00:00 01:49:32
Class S
1 DJ De Jonghe Tom J-Boats - J-80 86,2 01:15:55 00:00:00 01:28:04
2 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boats - J-80 86,2 01:17:00 00:00:00 01:29:19
3 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:19:27 00:00:00 01:32:23
4 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 01:24:52 00:00:00 01:40:26
woensdag, 03 juni 2015 00:00

Twilight Race 5 van 3 juni 2015

NrBootSchipperTypeSWGevarenRuleStraftijdNa SW
Class A
1 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 01:10:51   00:00:00 01:13:02
2 Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101 01:14:07   00:00:00 01:13:22
3 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 90,5 01:08:09   00:00:00 01:15:18
4 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 01:15:05   00:00:00 01:19:52
5 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85,5 01:09:36   00:00:00 01:21:24
6 Johanna Hellman Henrik Folkboot 106,6 01:28:22   00:00:00 01:22:53
7 Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 105,5 01:27:27   00:00:00 01:22:53
8 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 95,5 01:19:42   00:00:00 01:23:27
9 Xtreme Heineke Dick O. Kalik - 33 96 01:26:56   00:00:00 01:30:33
10 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 103 01:39:36   00:00:00 01:36:41
  Orfaro Meeussen Wim Hanse - 355 91   DNF 00:00:00  
Class B
1 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 00:58:56   00:00:00 01:13:40
2 Ghost Joris Werner J - 122 75 00:56:22   00:00:00 01:15:09
3 X-Bie Cleeren Koen X - XP-33 79 00:59:44   00:00:00 01:15:36
4 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:01:16   00:00:00 01:17:03
5 Antilope Nuyens Patrick Rogers - 36 CR 75 00:59:54   00:00:00 01:19:52
6 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 01:00:57   00:00:00 01:20:43
7 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 81 01:06:01   00:00:00 01:21:30
8 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:07:30   00:00:00 01:22:49
9 The Untouchables Easy Sailing BVBA X - 35 77 01:04:06   00:00:00 01:23:14
10 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 01:12:58   00:00:00 01:24:21
11 Blue Dragon Huyghe Luc Dufour - 40 Performance 81,5 01:22:00   00:00:00 01:40:36
Class S
1 DJ De Jonghe Tom J-Boats - J-80 86,2 01:04:02   00:00:00 01:14:17
2 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:04:12   00:00:00 01:14:39
3 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boats - J-80 86,2 01:06:35   00:00:00 01:17:14
4 Boombastic Goossens Gert Lutra - 24 88 01:09:42   00:00:00 01:19:12
woensdag, 10 juni 2015 00:00

Twilight Race 6 van 10 juni 2015

 

NrBootSchipperTypeSWGevarenRuleStraftijdNa SW
Class A
1 Johanna Hellman Henrik Folkboot 106,6 01:07:36   00:00:00 01:03:24
2 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85,5 00:57:05   00:00:00 01:06:45
3 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 01:05:28   00:00:00 01:09:38
4 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 90,5 01:03:37   00:00:00 01:10:17
5 Xtreme Heineke Dick O. Kalik - 33 96 01:08:12   00:00:00 01:11:02
6 Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101 01:14:02   00:00:00 01:13:18
7 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 103 01:16:54   00:00:00 01:14:39
8 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 01:13:34   00:00:00 01:15:50
9 Keep it Simple Van Dijk Bas Spirit - 28 102 01:24:48   00:00:00 01:23:08
10 Merel Goedhart Dick Beneteau - Oceanis 373 89 01:14:14   00:00:00 01:23:24
Class B
1 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 01:03:37   00:00:00 01:19:31
2 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:03:38   00:00:00 01:20:02
3 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 81 01:04:55   00:00:00 01:20:08
4 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:05:36   00:00:00 01:20:29
5 Antilope Nuyens Patrick Rogers - 36 CR 75 01:00:40   00:00:00 01:20:53
6 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:01:41   00:00:00 01:21:09
7 The Untouchables Easy Sailing BVBA X - 35 77 01:02:45   00:00:00 01:21:29
8 Ghost Joris Werner J - 122 75 01:01:40   00:00:00 01:22:13
9 Sanka De Cort Patrick Spirit - 36 83 01:08:32   00:00:00 01:22:34
10 X-Bie Cleeren Koen X - XP-33 79 01:05:14   00:00:00 01:22:34
11 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 01:11:46   00:00:00 01:22:58
12 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 01:02:42   00:00:00 01:23:02
13 Blue Dragon Huyghe Luc Dufour - 40 Performance 81,5 01:08:20   00:00:00 01:23:50
14 Steppe Jan Maes X - 50 70 01:00:06   00:00:00 01:25:51
Class S
1 DJ De Jonghe Tom J-Boats - J-80 86,2 01:09:31   00:00:00 01:20:38
2 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boats - J-80 86,2 01:09:36   00:00:00 01:20:44
3 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:11:03   00:00:00 01:22:36
4 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 01:11:20   00:00:00 01:24:25
5 Boombastic Goossens Gert Lutra - 24 88 01:19:46   00:00:00 01:30:38
woensdag, 17 juni 2015 00:00

Uitslag Twilight Race 7 van 17 juni 2015

NrBootSchipperTypeSWGevarenRuleStraftijdNa SW
Class A
1 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 01:10:39   00:00:00 01:15:09
2 Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101 01:18:38   00:00:00 01:17:51
3 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85,5 01:07:15   00:00:00 01:18:39
4 Stella De Hondt Dirk Victoire - 1200 90 01:11:38   00:00:00 01:19:35
5 Xtreme Heineke Dick O. Kalik - 33 96 01:17:29   00:00:00 01:20:42
6 Zeekat Rodenburg Eelco Jeanneau - Sun Odyssey 36i Performance 84,5 01:09:29   00:00:00 01:22:13
7 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 103 01:27:54   00:00:00 01:25:20
8 Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 105,5 01:30:40   00:00:00 01:25:56
9 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 95,5 01:24:46   00:00:00 01:28:45
10 Keep it Simple Van Dijk Bas Spirit - 28 102 01:39:45   00:00:00 01:37:47
  Merel Goedhart Dick Beneteau - Oceanis 373 89   DNS 00:00:00  
Class B
1 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:13:15   00:00:00 01:32:08
2 Antilope Nuyens Patrick Rogers - 36 CR 75 01:09:41   00:00:00 01:32:54
3 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 76,5 01:12:00   00:00:00 01:34:07
4 X-Bie Cleeren Koen X - XP-33 79 01:14:43   00:00:00 01:34:34
5 Ghost Joris Werner J - 122 75 01:11:23   00:00:00 01:35:10
6 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 81 01:17:33   00:00:00 01:35:44
7 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:19:18   00:00:00 01:37:18
8 Idefix 3 Dierckx Patick X - 332 Cruiser 85 01:23:29   00:00:00 01:38:12
9 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 01:14:32   00:00:00 01:38:43
10 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 01:19:16   00:00:00 01:39:05
11 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:16:19   00:00:00 01:40:25
12 The Untouchables Easy Sailing BVBA X - 35 77 01:17:32   00:00:00 01:40:41
13 Blue Dragon Huyghe Luc Dufour - 40 Performance 81,5 01:25:38   00:00:00 01:45:04
14 Steppe Jan Maes X - 50 70 01:15:32   00:00:00 01:47:54
  Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5   DNF 00:00:00  
Class S
1 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boats - J-80 86,2 01:16:45   00:00:00 01:29:02
2 DJ De Jonghe Tom J-Boats - J-80 86,2 01:17:12   00:00:00 01:29:33
3 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:19:27   00:00:00 01:32:23
4 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 01:27:28   00:00:00 01:43:30
5 Boombastic Goossens Gert Lutra - 24 88 01:39:17   00:00:00 01:52:49

Zoeken