Marc

dinsdag, 23 augustus 2011 22:00

Uitslag Twilightrace 10 2011 24 augustus

Twilight Race 10 - 24 - augustus - 2011

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78,5 0:55:27 0:00:00 01:10:38
2 Ollewaai Buermans Jan Elan - 333 87,5 1:03:09 0:00:00 01:12:10
3 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J -80 86,2 1:02:19 0:00:00 01:12:17
4 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:03:20 0:00:00 01:13:13
5 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 0:55:47 0:00:00 01:13:23
6 Sanka BEL 517 De Cort Patrick Spirit - 36 83 1:02:28 0:00:00 01:15:15
7 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 1:03:31 0:00:00 01:17:56
8 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 0:59:07 0:00:00 01:19:21
9 CaféRacer NED 272 ClubRacer Team Melges - 24 81,5 1:06:13 0:00:00 01:21:14
10 Tibo NED 7627 Van Camp Geert Franchi -28 One Design 86 1:11:30 0:00:00 01:23:08
11 Harfang BEL 1293 Meulemeester Frank Beneteau - First 40.7 78,5 1:07:16 0:00:00 01:25:41
12 Loxia BEL 1192 Vinck Geert X -40 80,5 1:10:04 0:00:00 01:25:41
13 Bricx 79 Pekaar Leonard X -79 93,5 1:21:34 0:00:00 01:27:14
14 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 - Performance 79 1:09:17 0:00:00 01:27:42
15 Misstral GER 516 Apers Koen X - 99 83,5 1:13:25 0:00:00 01:27:55
16 Xensi BEL 1283 Luyckx Peter X - 34 82,5 1:12:58 0:00:00 01:28:26
17 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11,20 85 1:16:11 0:00:00 01:29:37
18 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d25 102,5 1:32:37 0:00:00 01:30:21
19 Wurrel 3 Eckhardt Johan Winner 10.10 90 1:22:02 0:00:00 01:31:08
20 B2b Van Antwerpen Bruno Tofinou 8 89,5 1:12:50 0:10:00 01:31:22
21 Leviathan II BEL 2257 Aertssen Marcel Beneteau - First 35 79,5 1:13:52 0:00:00 01:32:54
22 Villa First NED 7079 Van de Velde Adri Beneteau - First 31.7 86,5 1:22:15 0:00:00 01:35:05
23 Concorde Verwerft Jan Comfortina - Cayenne 82 1:19:20 0:00:00 01:36:44
24 Stern BEL 1426 Provoost Dirk Jouet 27 - Tarentelle 109 1:50:42 0:00:00 01:41:33
25 Pantanal Marcelo Jan Dufour - Grand'large 365 89 1:36:28 0:00:00 01:48:23
26 Knar Langejans Joost Dehler - 31 95,5 1:46:58 0:00:00 01:52:00
27 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:43:33 0:00:00 01:57:00
woensdag, 29 juni 2011 20:26

Uitslag Twilightrace 8 2011 29 juni

Twilight Race 8 - 29 - juni - 2011

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 DRV NED 801 van de Plasse David Melges - 24 81.5 1:10:51 00:00:00 01:26:55
2 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78.5 1:08:15 00:00:00 01:26:56
3 Cedo Nulli BEL 2008 Cedo Nulli BVBA X - 41 73.2 1:04:25 00:00:00 01:28:00
4 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77.5 1:09:31 00:00:00 01:29:41
5 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73.2 1:05:43 00:00:00 01:29:46
6 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:24:24 00:00:00 01:29:47
7 CafeRacer NED 272 ClubRacer Team Melges - 24 81.5 1:15:01 00:00:00 01:32:02
8 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:10:10 00:00:00 01:32:19
9 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80.5 1:14:30 00:00:00 01:32:32
10 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:10:33 00:00:00 01:32:49
11 Concorde Verwerft Jan Comfortina - Cayenne 82 1:16:09 00:00:00 01:32:51
12 Bonvivant BEL 735 Van Rompaey Marc Beneteau - First 36.7 81.5 1:16:50 00:00:00 01:34:16
13 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86.5 1:22:03 00:00:00 01:34:51
14 Xensi BEL1283 Luyckx Peter X - 34 82.5 1:18:47 00:00:00 01:35:29
15 Leviathan II BEL 2257 Aertssen Marcel Beneteau - First 35 80.5 1:17:30 00:00:00 01:36:16
16 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86.2 1:23:08 00:00:00 01:36:26
17 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81.5 1:18:54 00:00:00 01:36:48
18 Framboise NED 4753 Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:33:42 00:00:00 01:37:36
19 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88.5 1:26:56 00:00:00 01:38:13
20 Ventura GER 5622 De Foer Christophe Dehler - 39 SQ 82 1:21:30 00:00:00 01:39:23
21 Knar Langejans Joost Dehler - 31 95.5 1:36:27 00:00:00 01:40:59
22 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 90 1:31:27 00:00:00 01:41:36
23 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74.5 1:15:54 00:00:00 01:41:52
24 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11.20 85 1:26:47 00:00:00 01:42:05
25 Zeeuwind Geen Tielkemeijer Han Bavaria - 36 90 1:32:04 00:00:00 01:42:17
26 Vondeling geen Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102.5 1:45:27 00:00:00 01:42:52
27 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:23:03 00:00:00 01:45:07
28 Xiffe BEL 2610 Vanden Abeele Patrick X - 43 76 1:21:43 00:00:00 01:47:31
29 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:46:42 00:00:00 01:50:00
30 Scarlett II Heineke Dick Calvid - Ufo 27 99 1:49:33 00:00:00 01:50:39
woensdag, 08 juni 2011 20:48

Uitslag Twilightrace 5 2011 8 juni

Twilight Race 5 - 08 - juni- 2011

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Cedo Nulli BEL 2008 Cedo Nulli BVBA X - 41 73.2 1:34:55 00:00:00 02:09:40
2 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78.5 1:41:59 00:00:00 02:09:54
3 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73.2 1:36:08 00:00:00 02:11:19
4 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80.5 1:47:44 00:00:00 02:13:49
5 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 2:08:12 00:00:00 02:16:22
6 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:47:52 00:00:00 02:16:32
7 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:45:06 00:00:00 02:18:17
8 CafeRacer NED 272 ClubRacer Team Melges - 24 81.5 1:53:25 00:00:00 02:19:09
9 Concorde Verwerft Jan Comfortina - Cayenne 82 1:54:56 00:00:00 02:20:09
10 Ventura GER 5622 De Foer Christophe Dehler - 39 SQ 82 1:56:01 00:00:00 02:21:29
11 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81.5 1:56:32 00:00:00 02:22:59
12 Harfang BEL 1293 Meulemeester Frank Beneteau - First 40.7 78.5 1:53:34 00:00:00 02:24:40
13 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88.5 2:08:21 00:00:00 02:25:01
14 Loxia BEL 1192 Vinck Geert X - 40 78 1:53:38 00:00:00 02:25:41
15 Pantanal Marcelo Jan Dufour - Grand'large 365 89 2:16:20 00:00:00 02:33:11
16 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86.2 2:12:17 00:00:00 02:33:27
17 Xensi BEL1283 Luyckx Peter X - 34 82.5 2:06:38 00:00:00 02:33:29
18 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 90 2:19:28 00:00:00 02:34:57
19 Tofinou Wuyts Paul Tofinou - 8 89.5 2:19:38 00:00:00 02:36:00
20 Zigzag2 Bel 2400 Clincspoor Wim Archambault - Grand Surprise 82.5 2:08:53 00:00:00 02:36:13
21 Ollewaai Buermans Jan Elan - 333 87.5 2:26:40 00:00:00 02:47:37
22 Carissima Lens Marc Beneteau - First 405 89 2:30:40 00:00:00 02:49:17
23 Sharkos NED 7514 Van Arkel dick Beneteau - First 31.7 88 2:30:47 00:00:00 02:51:20
24 Knar Langejans Joost Dehler - 31 95.5 12:00:00 00:00:00 12:33:55 DNS
25 Casse Croute BEL 107 Van Diest Philippe Daydream - 300 90 12:00:00 00:00:00 13:20:00 DNF
26 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86.5 12:00:00 00:00:00 13:52:22 DSQ O18 niet gehaald (1:55:25)
27 Walhalla (Oxygene) BEL 4112 De Cort Philip X - 412 78 12:00:00 00:00:00 15:23:04 DNS
zaterdag, 07 mei 2011 12:57

Twilight Races

Woensdag 11 mei wordt het startschot gegeven voor het nieuwe Twilight Race seizoen in Wemeldinge. Reeds vele jaren organiseert de plaatselijke watersportvereniging (WSVO) deze befaamde woensdagavondwedstrijden. Waar deze avondwedstrijden destijds ontstaan zijn als een lokaal evenement met een beperkt aantal enthousiaste deelnemers, zijn zij vandaag uitgegroeid tot zeer populaire wedstrijdjes die elke week kunnen rekenen op een aanzienlijke startveld tot soms wel 50 schepen.

De Twilight Races kenmerken zich door hun eenvoud, sportiviteit en toegankelijkheid. De wedstrijd wordt in één klasse gevaren waarvan het handicapsysteem gebaseerd is het op het ongemeten SW-systeem.

vrijdag, 05 november 2010 00:00

Verslag Long Distance Race 2010

Zaterdag 16 oktober kondigt zich aan als herfst. Veel wind, maar gelukkig geen regen. De wind laat duidelijk voelen dat het gedaan is met het heerlijke zomerweer.

Rond tienen melden zich een negental schepen bij de inschrijving. Nieuw dit jaar is dat de volledige bemanning aanwezig moet zijn in de Optimist voor het startschot. Een uurtje later zit ons stamcafé dus behoorlijk gevuld en klokslag 11.00 uur geeft Marco de aftrap. Iedereen in looppas (wie zegt dat zeilers niet kunnen lopen?) naar de steiger om zo snel mogelijk aan de startlijn te liggen.

We hebben 48 gasten en geen leden online

Weersverwachting
Wemeldinge
Weeronline.nl - Meer weer in Wemeldingeweeronline.nl Altijd jouw weer

Zoeken

U bevindt zich hier:WSVO Home | Marc - Watersport Vereniging d' Oosterschelde