Marc

woensdag, 16 mei 2012 20:48

Uitslag Twilightrace 3 van 16 mei 2012

Twilight Race  - 16 mei 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 1:13:00 00:00:00 01:39:43
2 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 1:17:53 00:00:00 01:39:51
3 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:18:21 00:00:00 01:43:05
4 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 1:15:36 00:00:00 01:43:16
5 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 1:22:53 00:00:00 01:43:36
6 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:37:33 00:00:00 01:43:46
7 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:30:51 00:00:00 01:45:23
8 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:25:12 00:00:00 01:45:50
9 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:35:12 00:00:00 01:47:34
10 Vondeling geen Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:53:23 00:00:00 01:50:37
11 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:35:57 00:00:00 01:50:55
12 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 1:33:13 00:00:00 01:50:58
13 Mentaquilibrium BEL 883 Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:36:12 00:00:00 01:51:36
14 Blueke BEL 4110 Jan Maes X - 41 73,2 1:23:05 00:00:00 01:53:30
15 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:24:45 00:00:00 01:53:45
16 Casse Croute BEL 107 Van Diest Philippe Daydream 300 90 1:42:26 00:00:00 01:53:48
17 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:26:30 00:00:00 01:53:48
18 Idefix NED 7576 Dierckx Patrick X - 332 85,5 1:37:57 00:00:00 01:54:33
19 Ollewaai Buermans Jan Elan - 333 87,5 1:42:33 00:00:00 01:57:12
20 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 1:41:23 00:00:00 01:57:36
21 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:34:07 00:00:00 01:59:08
22 Zigzag2 Bel 2400 Clincspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:41:31 00:00:00 02:00:08
23 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:47:12 00:00:00 02:02:30
24 Spice of Life Klootwijk Jan Paul Gib'sea - 312 101 2:06:00 00:00:00 02:04:45
25 Vanquish NED 8185 De Kort Koen Kalik - 30 95,5 9:59:00 00:00:00 10:27:13 DNF
woensdag, 09 mei 2012 21:50

Uitslag Twilightrace 2 van 9 mei 2012

Twilight Race 2 - 09 mei 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 0:46:05 00:00:00 01:01:51
2 Cedo Nulli BEL 2008 Cedo Nulli BVBA X - 41 73,2 0:47:47 00:00:00 01:05:16
3 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 0:59:46 00:00:00 01:16:37
4 Vondeling geen Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:19:15 00:00:00 01:17:19
5 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:03:47 00:00:00 01:19:14
6 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:10:27 00:00:00 01:21:26
7 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:02:20 00:00:00 01:22:01
8 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:20:20 00:00:00 01:22:49
9 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:04:57 00:00:00 01:23:48
10 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:18:54 00:00:00 01:23:56
11 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:12:28 00:00:00 01:24:04
12 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:15:37 00:00:00 01:25:26
13 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 1:10:39 00:00:00 01:26:41
14 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:14:49 00:00:00 01:26:59
15 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:09:22 00:00:00 01:27:48
16 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 1:14:25 00:00:00 01:28:35
17 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:17:52 00:00:00 01:28:59
18 Mentaquilibrium BEL 883 Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:17:15 00:00:00 01:29:37
19 Harfang BEL 1293 Meulemeester Frank Beneteau - First 40.7 78,5 1:10:48 00:00:00 01:30:11
20 Zigzag2 Bel 2400 Clincspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:16:32 00:00:00 01:30:34
21 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 1:18:07 00:00:00 01:30:37
22 Blueke BEL 4110 Jan Maes X - 41 73,2 1:09:57 00:00:00 01:35:33
23 Casse Croute BEL 107 Van Diest Philippe Daydream - Daydream 300 90 0:00:00 00:00:00 00:00:00 DNF
24 Felisia BEL 1257 De Koeijer Marijn Nordic Folkboat - Folkboat 107,5 0:00:00 00:00:00 00:00:00 DNF
donderdag, 03 mei 2012 10:26

Uitslag Twilightrace 1 van 2 mei 2012

Twilight Race 1 - 2 mei 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 1:25:42 00:00:00 01:49:52
2 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:24:41 00:00:00 01:51:25
3 CafeRacer NED 272 ClubRacer Team Melges - 24 81.5 1:31:07 00:00:00 01:51:47
4 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:45:10 00:00:00 01:51:52
5 Tibo NED 7627 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:39:05 00:00:00 01:55:12
6 Framboise NED 4753 Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:51:03 00:00:00 01:55:40
7 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86.2 1:40:43 00:00:00 01:56:50
8 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74.5 1:27:47 00:00:00 01:57:49
9 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77.5 1:31:38 00:00:00 01:58:14
10 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80.5 1:39:16 00:00:00 02:03:18
11 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86.5 1:47:10 00:00:00 02:03:53
12 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87.5 1:50:58 00:00:00 02:06:49
13 Zigzag2 Bel 2400 Clincspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84.5 1:47:59 00:00:00 02:07:47
14 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81.5 1:45:05 00:00:00 02:08:56
15 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 1:43:34 00:00:00 02:09:27
16 Casse Croute BEL 107 Van Diest Philippe Daydream - Daydream 300 90 1:57:50 00:00:00 02:10:55
17 velfaristo Verton & Schipper J-92 83 1:49:02 00:00:00 02:11:21
18 Harfang BEL 1293 Meulemeester Frank Beneteau - First 40.7 78.5 1:44:10 00:00:00 02:12:41
19 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:41:29 00:00:00 02:13:31
20 Blueke 4110 Jan Maes X - 41 73.2 1:39:36 00:00:00 02:16:03
21 Pantanal Marcelo Jan Dufour - Grand'large 365 89 00:00:00 dnf
vrijdag, 23 september 2011 07:35

Clubkampioenschap uit de kuip van Achiroe

 

Zaterdag 11 september werd Wemeldingendag georganiseerd, tezamen met het Clubkampioenschap van WSVO én het begin van de eendagse zomer van 2011.

Hedsc05488t zonnige weer zorgde voor een opperbest humeur bij heel het Achiroe- team. Mits wat vakantieplannen bij enkele crewleden zag het team er iets anders uit. De combinatie tussen een West-Vlaming en een paar rasechte Antwerpenaren zorgde meermaals voor grappige conversatiemisverstanden.

zondag, 11 september 2011 18:46

Clubkampioenschap

Uitslag Clubkampioenschap 2011

donderdag, 01 september 2011 00:00

Scud kaapt de eerste Twilight Race Wisseltrophee

Rene_Baartmans

 

Woensdag 31 augustus werd de 11ste Twilight Race van het seizoen 2011 gestart vanop de vernieuwde (verlengde) Teunis. Het waren echte Twilight weersomstandigheden. Perfect windje, zon en een geweldige zonsondergang. Na 52 raceminuten en luttele seconden liep de Scud, samen met Cedo Nulli over de finishlijn. De familie Baartmans en crew (Scud - First 40.7) werden hiermee duidelijk overwinnaar van de Twilight Races 2011 en mochten als eerste de Twilight Races Wisselbeker in ontvangst nemen. Tweede in het klassement werd de The Untouchables ( X-35) van Coen Wohrman en derde was de Lender (X-41) van Luc Meersman

De avond werd afgesloten met een plechtige overhandiging van de beker door wethouder J. Herselman van de gemeente Kapelle.

Het feestje in de Optimist werd op gang getrokken door zangeres Albertina.

Wij zien jullie graag terug in 2012 voor een nieuw seizoen "Twilight Races"

 

P.S. Foto's staan online (klik op foto's WSVO)

woensdag, 31 augustus 2011 21:38

Uitslag Twilight Race 11 2011 31 augustus 2011

Twilight Race 11 - 31 - augustus- 2011

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78.5 0:52:51 00:00:00 01:07:19
2 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80.5 0:56:25 00:00:00 01:10:04
3 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 0:53:44 00:00:00 01:10:42
4 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77.5 0:55:42 00:00:00 01:11:52
5 Cedo Nulli BEL 2008 Cedo Nulli BVBA X - 41 73.2 0:52:51 00:00:00 01:12:11
6 Sanka BEL 517 De Cort Patrick Spirit - 36 83 1:00:02 00:00:00 01:12:19
7 Bricx 79 Pekaar Leonard X - 79 93.5 1:07:42 00:00:00 01:12:24
8 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86.5 1:03:53 00:00:00 01:13:51
9 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:10:05 00:00:00 01:14:33
10 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86.2 1:04:47 00:00:00 01:15:09
11 X-Ray NED 7313 Colsen Luud Beneteau - First 31.7 88 1:06:33 00:00:00 01:15:37
12 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81.5 1:02:04 00:00:00 01:16:09
13 Zigzag2 Bel 2400 Clincspoor Wim Archambault - Grand Surprise 82.5 1:03:04 00:00:00 01:16:26
14 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 0:59:03 00:00:00 01:17:41
15 Tibo NED 7627 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:06:50 00:00:00 01:17:42
16 Concorde Verwerft Jan Comfortina - Cayenne 82 1:04:32 00:00:00 01:18:41
17 Vondeling geen Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102.5 1:20:56 00:00:00 01:18:57
18 Wurrel 3 Eckhardt Johan Winner - Winner 1010 90 1:12:57 00:00:00 01:21:03
19 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11.20 85 1:09:41 00:00:00 01:21:58
20 Xensi BEL1283 Luyckx Peter X - 34 82.5 1:08:07 00:00:00 01:22:33
21 Scarlett II Heineke Dick Calvid - Ufo 27 99 1:22:43 00:00:00 01:23:33
22 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:06:39 00:00:00 01:24:22
23 Saltwater2 BEL 2108 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 84 1:11:00 00:00:00 01:24:31
24 Marig BEL 1766 Vandewalle Tom Beneteau - First 27.7 88.5 1:15:28 00:00:00 01:25:16
25 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 90 1:17:15 00:00:00 01:25:50
26 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:23:35 00:00:00 01:26:10
27 Blue Dragon BEL 1183 Huyghe Luc Dufour - 40 Performance 81.5 1:11:27 00:00:00 01:27:40
28 Knar Langejans Joost Dehler - 31 95.5 1:26:11 00:00:00 01:30:14
dinsdag, 23 augustus 2011 22:00

Uitslag Twilightrace 10 2011 24 augustus

Twilight Race 10 - 24 - augustus - 2011

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78,5 0:55:27 0:00:00 01:10:38
2 Ollewaai Buermans Jan Elan - 333 87,5 1:03:09 0:00:00 01:12:10
3 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J -80 86,2 1:02:19 0:00:00 01:12:17
4 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:03:20 0:00:00 01:13:13
5 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 0:55:47 0:00:00 01:13:23
6 Sanka BEL 517 De Cort Patrick Spirit - 36 83 1:02:28 0:00:00 01:15:15
7 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 1:03:31 0:00:00 01:17:56
8 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 0:59:07 0:00:00 01:19:21
9 CaféRacer NED 272 ClubRacer Team Melges - 24 81,5 1:06:13 0:00:00 01:21:14
10 Tibo NED 7627 Van Camp Geert Franchi -28 One Design 86 1:11:30 0:00:00 01:23:08
11 Harfang BEL 1293 Meulemeester Frank Beneteau - First 40.7 78,5 1:07:16 0:00:00 01:25:41
12 Loxia BEL 1192 Vinck Geert X -40 80,5 1:10:04 0:00:00 01:25:41
13 Bricx 79 Pekaar Leonard X -79 93,5 1:21:34 0:00:00 01:27:14
14 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 - Performance 79 1:09:17 0:00:00 01:27:42
15 Misstral GER 516 Apers Koen X - 99 83,5 1:13:25 0:00:00 01:27:55
16 Xensi BEL 1283 Luyckx Peter X - 34 82,5 1:12:58 0:00:00 01:28:26
17 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11,20 85 1:16:11 0:00:00 01:29:37
18 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d25 102,5 1:32:37 0:00:00 01:30:21
19 Wurrel 3 Eckhardt Johan Winner 10.10 90 1:22:02 0:00:00 01:31:08
20 B2b Van Antwerpen Bruno Tofinou 8 89,5 1:12:50 0:10:00 01:31:22
21 Leviathan II BEL 2257 Aertssen Marcel Beneteau - First 35 79,5 1:13:52 0:00:00 01:32:54
22 Villa First NED 7079 Van de Velde Adri Beneteau - First 31.7 86,5 1:22:15 0:00:00 01:35:05
23 Concorde Verwerft Jan Comfortina - Cayenne 82 1:19:20 0:00:00 01:36:44
24 Stern BEL 1426 Provoost Dirk Jouet 27 - Tarentelle 109 1:50:42 0:00:00 01:41:33
25 Pantanal Marcelo Jan Dufour - Grand'large 365 89 1:36:28 0:00:00 01:48:23
26 Knar Langejans Joost Dehler - 31 95,5 1:46:58 0:00:00 01:52:00
27 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:43:33 0:00:00 01:57:00
woensdag, 29 juni 2011 20:26

Uitslag Twilightrace 8 2011 29 juni

Twilight Race 8 - 29 - juni - 2011

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 DRV NED 801 van de Plasse David Melges - 24 81.5 1:10:51 00:00:00 01:26:55
2 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78.5 1:08:15 00:00:00 01:26:56
3 Cedo Nulli BEL 2008 Cedo Nulli BVBA X - 41 73.2 1:04:25 00:00:00 01:28:00
4 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77.5 1:09:31 00:00:00 01:29:41
5 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73.2 1:05:43 00:00:00 01:29:46
6 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:24:24 00:00:00 01:29:47
7 CafeRacer NED 272 ClubRacer Team Melges - 24 81.5 1:15:01 00:00:00 01:32:02
8 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:10:10 00:00:00 01:32:19
9 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80.5 1:14:30 00:00:00 01:32:32
10 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:10:33 00:00:00 01:32:49
11 Concorde Verwerft Jan Comfortina - Cayenne 82 1:16:09 00:00:00 01:32:51
12 Bonvivant BEL 735 Van Rompaey Marc Beneteau - First 36.7 81.5 1:16:50 00:00:00 01:34:16
13 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86.5 1:22:03 00:00:00 01:34:51
14 Xensi BEL1283 Luyckx Peter X - 34 82.5 1:18:47 00:00:00 01:35:29
15 Leviathan II BEL 2257 Aertssen Marcel Beneteau - First 35 80.5 1:17:30 00:00:00 01:36:16
16 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86.2 1:23:08 00:00:00 01:36:26
17 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81.5 1:18:54 00:00:00 01:36:48
18 Framboise NED 4753 Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:33:42 00:00:00 01:37:36
19 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88.5 1:26:56 00:00:00 01:38:13
20 Ventura GER 5622 De Foer Christophe Dehler - 39 SQ 82 1:21:30 00:00:00 01:39:23
21 Knar Langejans Joost Dehler - 31 95.5 1:36:27 00:00:00 01:40:59
22 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 90 1:31:27 00:00:00 01:41:36
23 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74.5 1:15:54 00:00:00 01:41:52
24 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11.20 85 1:26:47 00:00:00 01:42:05
25 Zeeuwind Geen Tielkemeijer Han Bavaria - 36 90 1:32:04 00:00:00 01:42:17
26 Vondeling geen Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102.5 1:45:27 00:00:00 01:42:52
27 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:23:03 00:00:00 01:45:07
28 Xiffe BEL 2610 Vanden Abeele Patrick X - 43 76 1:21:43 00:00:00 01:47:31
29 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:46:42 00:00:00 01:50:00
30 Scarlett II Heineke Dick Calvid - Ufo 27 99 1:49:33 00:00:00 01:50:39
woensdag, 08 juni 2011 20:48

Uitslag Twilightrace 5 2011 8 juni

Twilight Race 5 - 08 - juni- 2011

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Cedo Nulli BEL 2008 Cedo Nulli BVBA X - 41 73.2 1:34:55 00:00:00 02:09:40
2 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78.5 1:41:59 00:00:00 02:09:54
3 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73.2 1:36:08 00:00:00 02:11:19
4 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80.5 1:47:44 00:00:00 02:13:49
5 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 2:08:12 00:00:00 02:16:22
6 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:47:52 00:00:00 02:16:32
7 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:45:06 00:00:00 02:18:17
8 CafeRacer NED 272 ClubRacer Team Melges - 24 81.5 1:53:25 00:00:00 02:19:09
9 Concorde Verwerft Jan Comfortina - Cayenne 82 1:54:56 00:00:00 02:20:09
10 Ventura GER 5622 De Foer Christophe Dehler - 39 SQ 82 1:56:01 00:00:00 02:21:29
11 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81.5 1:56:32 00:00:00 02:22:59
12 Harfang BEL 1293 Meulemeester Frank Beneteau - First 40.7 78.5 1:53:34 00:00:00 02:24:40
13 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88.5 2:08:21 00:00:00 02:25:01
14 Loxia BEL 1192 Vinck Geert X - 40 78 1:53:38 00:00:00 02:25:41
15 Pantanal Marcelo Jan Dufour - Grand'large 365 89 2:16:20 00:00:00 02:33:11
16 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86.2 2:12:17 00:00:00 02:33:27
17 Xensi BEL1283 Luyckx Peter X - 34 82.5 2:06:38 00:00:00 02:33:29
18 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 90 2:19:28 00:00:00 02:34:57
19 Tofinou Wuyts Paul Tofinou - 8 89.5 2:19:38 00:00:00 02:36:00
20 Zigzag2 Bel 2400 Clincspoor Wim Archambault - Grand Surprise 82.5 2:08:53 00:00:00 02:36:13
21 Ollewaai Buermans Jan Elan - 333 87.5 2:26:40 00:00:00 02:47:37
22 Carissima Lens Marc Beneteau - First 405 89 2:30:40 00:00:00 02:49:17
23 Sharkos NED 7514 Van Arkel dick Beneteau - First 31.7 88 2:30:47 00:00:00 02:51:20
24 Knar Langejans Joost Dehler - 31 95.5 12:00:00 00:00:00 12:33:55 DNS
25 Casse Croute BEL 107 Van Diest Philippe Daydream - 300 90 12:00:00 00:00:00 13:20:00 DNF
26 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86.5 12:00:00 00:00:00 13:52:22 DSQ O18 niet gehaald (1:55:25)
27 Walhalla (Oxygene) BEL 4112 De Cort Philip X - 412 78 12:00:00 00:00:00 15:23:04 DNS

We hebben 916 gasten en geen leden online

Weersverwachting
Wemeldinge
Weeronline.nl - Meer weer in Wemeldingeweeronline.nl Altijd jouw weer

Zoeken

U bevindt zich hier:WSVO Home | Marc - Watersport Vereniging d' Oosterschelde