Marc

woensdag, 05 september 2012 15:03

Clubkampioenschap 8 september

Wilt u deze beker een jaar in uw bezit hebben?

Doe dan mee met het clubkampioenschap op zaterdag 8 september.

Inschrijving en briefing om 10.30 uur in het clubgebouw

Start is om 11.30 uur aan het havenhoofd.

(enkel voor WSVO-leden!)

 

clubkampioenbeker

dinsdag, 30 april 2013 22:00

Uitslag Twilight Race 1 van 1 mei 2013

Class A
1Saltwater2Van Den Bergh Stephane Hanse - 3708500:41:0000:00:0000:48:14
2GeronimoRamondt JaapHechtschip - 99588,500:43:0500:00:0000:48:40
3SpindriftJacobs StevenJeanneau - Sun Odyssey 33i Performance87,500:43:0300:00:0000:49:12
4SimTimp PeterSpirit - 329800:48:2200:00:0000:49:21
5DJDe Jonghe TomJ Boats - J-8086,200:42:5500:00:0000:49:47
6VelfaristoVerton / SchipperJ - 928400:43:0800:00:0000:51:20
7VondelingKloosterman Dirk Dullia - d 25102,500:53:3300:00:0000:52:14
8SenangSchamhart JacquesAlo - 28113,601:00:1600:00:0000:53:03
9DeliKnoops AnthonBeneteau - First 2859700:52:3900:00:0000:54:16
10TiboVan Camp GeertFranchi - 28 One Design8600:47:0400:00:0000:54:43
11Blue HeronCoppens SigridContessa - Contessa 3298,501:05:3800:00:0001:06:37
Class B
1LenderMeersman LucX - 4173,200:54:0400:00:0001:13:51
2IntentionSchopman WillemBashford Howison - 3677,500:57:4600:00:0001:14:32
3CafeRacerClubRacer TeamMelges - 2481,501:01:3100:00:0001:15:28
4The MaxVerwijs BramX - 437600:58:0500:00:0001:16:25
5WemeldingesDe Jonge RinusBeneteau - First 34.780,501:01:3600:00:0001:16:31
6The UntouchablesGST EventsX - 357600:58:3500:00:0001:17:05
7StardustHendrix WimSigma - 38 OOD83,501:04:5900:00:0001:17:49
8AchiroeClaessens Marc Beneteau - First 36.78201:04:4200:00:0001:18:54
9ConcordeVerwerft JanComfortina - Cayenne8201:05:1300:00:0001:19:31
10Zigzag2Clinckspoor WimArchambault - Grand Surprise84,501:07:4900:00:0001:20:15
11Captain JackVlamings MaartenJ Boats - J 1098001:04:3200:00:0001:20:40
12XiffeVanden Abeele PatrickX - 437601:02:0700:00:0001:21:43
13XensiLuyckx PeterX - 3482,501:07:3500:00:0001:21:55
14ExcitementVinck GeertX - XP 4472,501:02:2000:00:0001:25:58
15MentaquilibriumSavoye ThomasJ-boat - J-8086,201:09:0100:10:0001:30:03OCS
woensdag, 22 augustus 2012 22:39

Uitslag Twilight Race 11 van 22 augustus 2012

Twilight Race 11 - 22 augustus 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:07:25 00:00:00 01:26:59
2 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 1:08:11 00:00:00 01:27:24
3 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 1:05:37 00:00:00 01:29:38
4 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:09:01 00:00:00 01:30:48
5 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:26:25 00:00:00 01:31:55
6 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:20:00 00:00:00 01:33:01
7 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 1:17:23 00:00:00 01:34:56
8 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:22:01 00:00:00 01:35:08
9 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:12:44 00:00:00 01:35:42
10 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 1:16:46 00:00:00 01:35:57
11 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:11:42 00:00:00 01:36:14
12 Idefix 3 NED 6576 Dierckx Patrick X - 332 Cruiser 85 1:22:02 00:00:00 01:36:30
13 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 1:03:52 00:10:00 01:37:14
14 White Spirit BEL 4016 Bernaerts Marc Beneteau - First 31.7 86,5 1:25:37 00:00:00 01:38:58
15 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 1:25:55 00:00:00 01:39:40
16 Bricx 79 Pekaar Leonard X - 79 93,5 1:33:23 00:00:00 01:39:52
17 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11.20 85 1:26:24 00:00:00 01:41:38
18 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:22:31 00:00:00 01:44:27
19 Blue Dragon BEL 1183 Huyghe Luc Dufour - 40 Performance 81,5 1:25:17 00:00:00 01:44:38
20 Sanka BEL 517 De Cort Patrick Spirit - 36 83 1:18:57 00:10:00 01:45:07
21 Pantanal Marcelo Jan Dufour - Grand'large 365 89 1:34:33 00:00:00 01:46:14
22 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:43:41 00:00:00 01:46:53
23 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:36:22 00:00:00 01:48:53
24 Vondeling geen Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:53:39 00:00:00 01:50:52
25 Spice of Life Klootwijk Jan Paul Gib'sea - 312 101 1:58:46 00:00:00 01:57:35
donderdag, 05 juli 2012 07:53

Uitslag Twilight Race 10 van 4 juli 2012

Twilight Race 10 - 4 juli 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Beau Bateau Van Zweden Henk Beneteau First 3000 89,2 01:11:32 00:00:00 01:20:11
2 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 01:03:28 00:00:00 01:21:22
3 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 01:00:12 00:00:00 01:22:14
4 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 01:06:19 00:00:00 01:25:34
5 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 01:14:24 00:00:00 01:26:18
6 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 01:03:34 00:00:00 01:26:50
7 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 01:06:12 00:00:00 01:27:06
8 Fay-J GBR 7707 T Fenton Stan J-105 82,8 01:12:35 00:00:00 01:27:39
9 Rakker NED 8118 Keetels Kees A-31 83,8 01:13:30 00:00:00 01:27:42
10 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 01:10:49 00:00:00 01:27:58
11 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:13:20 00:00:00 01:29:58
12 Impuls NED 2684 Baas C. Dehler Sprinta Sport 106 01:37:33 00:00:00 01:32:01
13 Mentaquilibrium BEL 883 Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 01:20:22 00:00:00 01:33:13
14 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 01:11:18 00:00:00 01:33:48
15 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 01:20:54 00:00:00 01:33:51
16 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 01:22:41 00:00:00 01:34:29
17 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 01:28:53 00:00:00 01:34:33
18 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 01:15:11 00:00:00 01:35:10
19 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11.20 85 01:22:03 00:00:00 01:36:31
20 Framboise NED 4753 Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 01:36:32 00:00:00 01:40:33
21 Hartendief BEL 7541 Snijders Patrick Victoire - 1044 89,5 01:30:45 00:00:00 01:41:23
22 Op Merote NED 7779 Hagendijk A. Sun Fast 32 91,6 01:33:12 00:00:00 01:41:44
23 Shamrock BEL 1270 Vandesande Wim X-Yacht - One Ton 78 00:00:00 DNC
24 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 00:00:00 DNS
25 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 00:00:00 DNC
26 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 00:00:00 DNC
27 Geestdrift S32 Gründemann Hans Spirit - 32 98 00:00:00 DNF
28 Upstart GBR 9114R Cross Tim J-92 s 83,8 00:00:00 DNC
29 T-Time 7 Pont Jillest Tirion 21 103 00:00:00 DNC
dinsdag, 03 juli 2012 22:00

Uitslag Twilight Race 9 van 27 juni 2012

>

Twilight Race 9 - 27 juni 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 01:22:39 00:00:00 01:46:38
2 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 01:21:43 00:00:00 01:51:38
3 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 01:27:32 00:00:00 01:52:13
4 Shamrock BEL 1270 Vandesande Wim X-Yacht - One Ton 78 01:27:53 00:00:00 01:52:40
5 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 01:23:46 00:00:00 01:54:26
6 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 01:31:43 00:00:00 01:54:38
7 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 01:28:34 00:00:00 01:56:32
8 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 01:27:01 00:00:00 01:56:48
9 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 01:41:38 00:00:00 01:57:29
10 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 01:34:39 00:00:00 01:57:34
11 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:43:13 00:00:00 02:00:01
12 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 01:41:58 00:00:00 02:01:23
13 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 01:45:01 00:00:00 02:01:49
14 Misstral GER 516 Apers Koen X - 99 83,5 01:42:46 00:00:00 02:03:04
15 Achiroe BEL 3670 Claessens Katrien/Stefanie Beneteau - First 36.7 81,5 01:40:22 00:00:00 02:03:08
16 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 01:34:57 00:00:00 02:04:56
17 Mentaquilibrium BEL 883 Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 01:56:54 00:00:00 02:15:36
18 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 02:11:38 00:00:00 02:30:26
19 Spice of Life Klootwijk Jan Paul Gib'sea - 312 101 00:00:00 DNF
20 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 00:00:00 DNS
21 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 00:00:00 DNF
22 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 00:00:00 DNF
23 Casse Croute BEL 107 Van Diest Philippe Daydream - Daydream 300 90 00:00:00 DNF
donderdag, 21 juni 2012 13:44

Uitslag Twilightrace 8 van 20 juni 2012

Twilight Race 0 - 00 --- 201

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:10:01 00:00:00 01:30:20
2 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 1:10:45 00:00:00 01:30:42
3 DRV NED 801 Van de Plasse David Melges - 24 81,5 1:14:48 00:00:00 01:31:46
4 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 1:07:50 00:00:00 01:32:40
5 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 1:08:50 00:00:00 01:34:02
6 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:16:40 00:00:00 01:35:14
7 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:13:15 00:00:00 01:36:22
8 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:12:46 00:00:00 01:37:40
9 Shamrock BEL 1270 Vandesande Wim X-Yacht - One Ton 78 1:16:19 00:00:00 01:37:50
10 Harfang BEL 1293 Meulemeester Frank Beneteau - First 40.7 78,5 1:16:56 00:00:00 01:38:00
11 Bleuke BEL 4110 Jan Maes X - 41 73,2 1:14:28 00:00:00 01:41:43
12 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:27:30 00:00:00 01:41:44
13 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 1:21:32 00:00:00 01:41:55
14 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 1:23:51 00:00:00 01:42:53
15 Idefix 3 NED 6576 Dierckx Patick X - 332 Cruiser 85 1:28:03 00:00:00 01:43:35
16 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:19:08 00:00:00 01:44:07
17 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:32:51 00:00:00 01:44:54
18 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:38:40 00:00:00 01:44:57
19 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 1:30:41 00:00:00 01:45:12
20 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 1:28:52 00:00:00 01:45:47
21 Mentaquilibrium BEL 883 Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:31:34 00:00:00 01:46:13
22 Marig BEL 1766 Vandewalle Tom Beneteau - First 27.7 88,5 1:41:29 00:00:00 01:54:40
23 Framboise NED 4753 Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:50:37 00:00:00 01:55:13
24 Hartendief BEL 7541 Snijders Patrick Victoire - 1044 89,5 1:53:34 00:00:00 02:06:53
25 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 2:45:00 00:00:00 02:25:14
woensdag, 13 juni 2012 21:46

Uitslag Twilightrace 7 van 13 juni 2012

Twilight Race 7 - 13 juni 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 0:47:02 00:00:00 01:04:15
2 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 0:47:23 00:00:00 01:04:43
3 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 0:52:07 00:00:00 01:04:44
4 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 0:50:12 00:00:00 01:04:46
5 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 0:52:41 00:00:00 01:07:32
6 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 0:50:53 00:00:00 01:08:17
7 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 0:51:58 00:00:00 01:08:22
8 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:00:12 00:00:00 01:10:00
9 Shamrock BEL 1270 Wim Van de Sande X One Ton 78 0:55:27 00:00:00 01:11:05
10 Sanka BEL 517 De Cort Patrick Spirit - 36 83 0:59:09 00:00:00 01:11:15
11 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 0:58:56 00:00:00 01:12:18
12 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 0:55:08 00:00:00 01:12:32
13 Framboise NED 4753 Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:09:58 00:00:00 01:12:52
14 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:08:39 00:00:00 01:13:01
15 Harfang BEL 1293 Meulemeester Frank Beneteau - First 40.7 78,5 0:58:03 00:00:00 01:13:56
16 Wurrel 3 Eckhardt Johan Winner - Winner 1010 90 1:06:58 00:00:00 01:14:24
17 Excitement BEL 1462 Vinck Geert X - XP 44 72,5 0:47:48 00:10:00 01:15:55 Te vroeg gestart
18 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:07:36 00:00:00 01:18:25
19 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:02:06 00:00:00 01:18:36
20 Marig BEL 1766 Vandewalle Tom Beneteau - First 27.7 88,5 1:12:05 00:00:00 01:21:27
21 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:12:15 00:00:00 01:22:34
donderdag, 07 juni 2012 05:56

Uitslag Twilightrace 6 van 6 juni 2012

Twilight Race 6 - 06 juni 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 1:33:45 00:00:00 02:00:11
2 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 1:28:37 00:00:00 02:01:03
3 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 1:29:28 00:00:00 02:02:13
4 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:33:58 00:00:00 02:06:07
5 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:36:35 00:00:00 02:07:05
6 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:37:44 00:00:00 02:08:35
7 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:41:29 00:00:00 02:10:56
8 Excitement BEL 1462 Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:35:47 00:00:00 02:12:06
9 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:46:46 00:00:00 02:12:37
10 Harfang BEL 1293 Meulemeester Frank Beneteau - First 40.7 78,5 1:44:48 00:00:00 02:13:30
11 DRV NED 801 Van de Plasse David Melges - 24 81,5 1:48:55 00:00:00 02:13:38
12 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:55:50 00:00:00 02:14:41
13 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 1:50:06 00:00:00 02:17:37
14 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:59:37 00:00:00 02:18:45
15 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 2:00:26 00:00:00 02:23:22
16 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 2:04:20 00:00:00 02:23:44
17 Achiroe BEL 3670 Claessens Katrien/Stefanie Beneteau - First 36.7 81,5 1:58:11 00:00:00 02:25:00
18 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 2:22:35 00:00:00 02:31:41
19 Vondeling geen Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 2:36:35 00:00:00 02:32:45
20 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 2:12:40 00:00:00 02:33:54
21 Framboise NED 4753 Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 2:32:08 00:00:00 02:38:28
22 Mentaquilibrium BEL 883 Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 2:22:46 00:00:00 02:45:37
23 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 2:28:21 00:00:00 02:49:32
24 Casse Croute BEL 107 Van Diest Philippe Daydream - Daydream 300 90 2:32:45 00:00:00 02:49:43
25 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 2:46:21 00:00:00 02:51:29
26 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 00:00:00 DNF
27 Stardust NED 5505 Hendrix Wim Sigma - 38 OOD 84 00:00:00 DNF
28 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11.20 85 00:00:00 DNF
29 Zigzag2 Bel 2400 Clincspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 00:00:00 DNF
woensdag, 30 mei 2012 20:20

Uitslag Twilightrace 5 van 30 mei 2012

Twilight Race 5 - 30 mei 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 1:14:55 00:00:00 01:42:20
2 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:23:14 00:00:00 01:43:23
3 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 1:21:37 00:00:00 01:44:38
4 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:21:11 00:00:00 01:46:49
5 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:32:30 00:00:00 01:47:18
6 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:20:11 00:00:00 01:47:37
7 Excitement BEL 1462 Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:18:40 00:00:00 01:48:30
8 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 1:21:46 00:00:00 01:51:42
9 Stardust NED 5505 Hendrix Wim Sigma - 38 OOD 84 1:34:11 00:00:00 01:52:07
10 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:47:36 00:00:00 01:54:28
11 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 1:24:57 00:10:00 01:56:11 Indringstart
12 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:31:20 00:00:00 02:00:10
13 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:46:34 00:00:00 02:03:11
14 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 1:40:29 00:00:00 02:03:17
15 Ollewaai Buermans Jan Elan - 333 88,5 1:59:40 00:00:00 02:15:12
16 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 2:01:01 00:00:00 02:18:18
17 Casse Croute BEL 107 Van Diest Philippe Daydream - Daydream 300 90 2:04:53 00:00:00 02:18:45
18 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 2:01:18 00:00:00 02:24:24
19 Marig BEL 1766 Vandewalle Tom Beneteau - First 27.7 88,5 2:11:32 00:00:00 02:28:37
20 B2b Van Antwerpen Luc Tofinou - 8 89,5 2:13:33 00:00:00 02:29:13
21 Zigzag2 Bel 2400 Clincspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 2:08:46 00:00:00 02:32:23
22 Pantanal Marcelo Jan Dufour - Grand'large 365 89 9:59:59 00:00:00 11:14:08 DNF
23 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 9:59:59 00:00:00 11:37:39 DNF
donderdag, 24 mei 2012 08:08

Uitslag Twilightrace 4 van 23 mei 2012

Twilight Race 4 - 23 mei 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 1:21:13 00:00:00 01:50:57
2 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:27:27 00:00:00 01:57:22
3 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:29:31 00:00:00 01:57:47
4 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:41:19 00:00:00 01:57:48
5 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 1:32:10 00:00:00 01:58:09
6 Mentaquilibrium BEL 883 Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:41:54 00:00:00 01:58:12
7 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 1:20:39 0:10:00 02:00:10 Vrijwillige penalty fout tov Lender
8 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 1:44:17 00:00:00 02:00:58
9 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:39:07 00:00:00 02:03:07
10 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 1:45:47 00:00:00 02:05:55
11 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:38:25 00:00:00 02:09:29
12 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:46:36 00:00:00 02:14:56
13 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 1:40:02 00:10:00 02:15:02 Te vroeg gestart
14 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 2:09:47 00:00:00 02:18:04
15 Excitement BEL 1462 Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:34:22 00:10:00 02:20:09 Te vroeg gestart
16 Zigzag2 Bel 2400 Clincspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 2:10:02 00:00:00 02:33:53
17 Vondeling geen Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 2:42:47 00:00:00 02:38:48
18 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 2:28:17 00:00:00 02:49:28
19 Wurrel 3 Eckhardt Johan Winner - Winner 1010 90 2:34:41 00:00:00 02:51:52
20 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 2:33:03 00:00:00 02:52:56
21 Saltwater2 BEL 2108 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 2:34:19 00:00:00 03:01:32

We hebben 917 gasten en geen leden online

Weersverwachting
Wemeldinge
Weeronline.nl - Meer weer in Wemeldingeweeronline.nl Altijd jouw weer

Zoeken

U bevindt zich hier:WSVO Home | Marc - Watersport Vereniging d' Oosterschelde