Marc

donderdag, 03 januari 2013 14:51

Nieuwjaarsbrunch 2013

De jaarlijkse nieuwjaarsbrunch is gepland op 6 januari 2013 bij de Oude Sluis.

 

Ontvangst vanaf 12.30 uur met een nieuwjaarsdrink.

Daarna een terugblik op 2012 en presentatie van het WSVO programma 2013.

Tot slot proeven wij wij de culinaire specialiteiten met verse (streek) producten.

 

Inschrijven kan nog tot 4 januari bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

maandag, 10 september 2012 00:00

Jellyfish clubkampioen 2012

 
Zaterdag 8 september was het zover : "WSVO clubkampioenschap 2012".
clubkampioenschap 2012 011
 
Een echte zomerse dag met volop zon. De start was om 11:30uur met afgaand water en heel weinig wind, dit maakte het dat een deelnemer (Framboise?) al een minuut vóór de start over de startlijn dreef en niet meer terug kon komen. Drie andere deelnemers (Wurrel 2, Wurrel 3 en de Max) lagen achterstevoren voorbij de oranje boei van de startlijn en hadden ook nog wat tijd nodig om uiteindelijk over de startlijn te geraken.
Er was een baan uitgezet die kris-kras door elkaar liep waardoor de deelnemers elkaar telkens tegen kwamen. Na veel dobberen, drijven en tactische keuzes finishte de meeste deelnemers rond 16:30 tussen de havenhoofden.
De prijs uitreiking was om19uur met Jellyfish als
 
terechte winnaar, ze hadden bijna de gehele dag vooraan gevaren, gevolgd door Casse Croute en Sanka als derde.
De meeste deelnemer s bleven nog voor de BBQ.
 
 
 
 
maandag, 10 september 2012 00:00

Clubkampioenschap 2012

Uitslag Clubkampioenschap 2012

woensdag, 05 september 2012 15:03

Clubkampioenschap 8 september

Wilt u deze beker een jaar in uw bezit hebben?

Doe dan mee met het clubkampioenschap op zaterdag 8 september.

Inschrijving en briefing om 10.30 uur in het clubgebouw

Start is om 11.30 uur aan het havenhoofd.

(enkel voor WSVO-leden!)

 

clubkampioenbeker

dinsdag, 30 april 2013 22:00

Uitslag Twilight Race 1 van 1 mei 2013

Class A
1Saltwater2Van Den Bergh Stephane Hanse - 3708500:41:0000:00:0000:48:14
2GeronimoRamondt JaapHechtschip - 99588,500:43:0500:00:0000:48:40
3SpindriftJacobs StevenJeanneau - Sun Odyssey 33i Performance87,500:43:0300:00:0000:49:12
4SimTimp PeterSpirit - 329800:48:2200:00:0000:49:21
5DJDe Jonghe TomJ Boats - J-8086,200:42:5500:00:0000:49:47
6VelfaristoVerton / SchipperJ - 928400:43:0800:00:0000:51:20
7VondelingKloosterman Dirk Dullia - d 25102,500:53:3300:00:0000:52:14
8SenangSchamhart JacquesAlo - 28113,601:00:1600:00:0000:53:03
9DeliKnoops AnthonBeneteau - First 2859700:52:3900:00:0000:54:16
10TiboVan Camp GeertFranchi - 28 One Design8600:47:0400:00:0000:54:43
11Blue HeronCoppens SigridContessa - Contessa 3298,501:05:3800:00:0001:06:37
Class B
1LenderMeersman LucX - 4173,200:54:0400:00:0001:13:51
2IntentionSchopman WillemBashford Howison - 3677,500:57:4600:00:0001:14:32
3CafeRacerClubRacer TeamMelges - 2481,501:01:3100:00:0001:15:28
4The MaxVerwijs BramX - 437600:58:0500:00:0001:16:25
5WemeldingesDe Jonge RinusBeneteau - First 34.780,501:01:3600:00:0001:16:31
6The UntouchablesGST EventsX - 357600:58:3500:00:0001:17:05
7StardustHendrix WimSigma - 38 OOD83,501:04:5900:00:0001:17:49
8AchiroeClaessens Marc Beneteau - First 36.78201:04:4200:00:0001:18:54
9ConcordeVerwerft JanComfortina - Cayenne8201:05:1300:00:0001:19:31
10Zigzag2Clinckspoor WimArchambault - Grand Surprise84,501:07:4900:00:0001:20:15
11Captain JackVlamings MaartenJ Boats - J 1098001:04:3200:00:0001:20:40
12XiffeVanden Abeele PatrickX - 437601:02:0700:00:0001:21:43
13XensiLuyckx PeterX - 3482,501:07:3500:00:0001:21:55
14ExcitementVinck GeertX - XP 4472,501:02:2000:00:0001:25:58
15MentaquilibriumSavoye ThomasJ-boat - J-8086,201:09:0100:10:0001:30:03OCS
woensdag, 22 augustus 2012 22:39

Uitslag Twilight Race 11 van 22 augustus 2012

Twilight Race 11 - 22 augustus 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:07:25 00:00:00 01:26:59
2 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 1:08:11 00:00:00 01:27:24
3 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 1:05:37 00:00:00 01:29:38
4 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:09:01 00:00:00 01:30:48
5 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:26:25 00:00:00 01:31:55
6 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:20:00 00:00:00 01:33:01
7 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 1:17:23 00:00:00 01:34:56
8 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:22:01 00:00:00 01:35:08
9 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:12:44 00:00:00 01:35:42
10 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 1:16:46 00:00:00 01:35:57
11 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:11:42 00:00:00 01:36:14
12 Idefix 3 NED 6576 Dierckx Patrick X - 332 Cruiser 85 1:22:02 00:00:00 01:36:30
13 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 1:03:52 00:10:00 01:37:14
14 White Spirit BEL 4016 Bernaerts Marc Beneteau - First 31.7 86,5 1:25:37 00:00:00 01:38:58
15 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 1:25:55 00:00:00 01:39:40
16 Bricx 79 Pekaar Leonard X - 79 93,5 1:33:23 00:00:00 01:39:52
17 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11.20 85 1:26:24 00:00:00 01:41:38
18 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:22:31 00:00:00 01:44:27
19 Blue Dragon BEL 1183 Huyghe Luc Dufour - 40 Performance 81,5 1:25:17 00:00:00 01:44:38
20 Sanka BEL 517 De Cort Patrick Spirit - 36 83 1:18:57 00:10:00 01:45:07
21 Pantanal Marcelo Jan Dufour - Grand'large 365 89 1:34:33 00:00:00 01:46:14
22 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:43:41 00:00:00 01:46:53
23 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:36:22 00:00:00 01:48:53
24 Vondeling geen Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:53:39 00:00:00 01:50:52
25 Spice of Life Klootwijk Jan Paul Gib'sea - 312 101 1:58:46 00:00:00 01:57:35
donderdag, 05 juli 2012 07:53

Uitslag Twilight Race 10 van 4 juli 2012

Twilight Race 10 - 4 juli 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Beau Bateau Van Zweden Henk Beneteau First 3000 89,2 01:11:32 00:00:00 01:20:11
2 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 01:03:28 00:00:00 01:21:22
3 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 01:00:12 00:00:00 01:22:14
4 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 01:06:19 00:00:00 01:25:34
5 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 01:14:24 00:00:00 01:26:18
6 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 01:03:34 00:00:00 01:26:50
7 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 01:06:12 00:00:00 01:27:06
8 Fay-J GBR 7707 T Fenton Stan J-105 82,8 01:12:35 00:00:00 01:27:39
9 Rakker NED 8118 Keetels Kees A-31 83,8 01:13:30 00:00:00 01:27:42
10 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 01:10:49 00:00:00 01:27:58
11 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:13:20 00:00:00 01:29:58
12 Impuls NED 2684 Baas C. Dehler Sprinta Sport 106 01:37:33 00:00:00 01:32:01
13 Mentaquilibrium BEL 883 Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 01:20:22 00:00:00 01:33:13
14 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 01:11:18 00:00:00 01:33:48
15 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 01:20:54 00:00:00 01:33:51
16 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 01:22:41 00:00:00 01:34:29
17 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 01:28:53 00:00:00 01:34:33
18 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 01:15:11 00:00:00 01:35:10
19 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11.20 85 01:22:03 00:00:00 01:36:31
20 Framboise NED 4753 Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 01:36:32 00:00:00 01:40:33
21 Hartendief BEL 7541 Snijders Patrick Victoire - 1044 89,5 01:30:45 00:00:00 01:41:23
22 Op Merote NED 7779 Hagendijk A. Sun Fast 32 91,6 01:33:12 00:00:00 01:41:44
23 Shamrock BEL 1270 Vandesande Wim X-Yacht - One Ton 78 00:00:00 DNC
24 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 00:00:00 DNS
25 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 00:00:00 DNC
26 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 00:00:00 DNC
27 Geestdrift S32 Gründemann Hans Spirit - 32 98 00:00:00 DNF
28 Upstart GBR 9114R Cross Tim J-92 s 83,8 00:00:00 DNC
29 T-Time 7 Pont Jillest Tirion 21 103 00:00:00 DNC
dinsdag, 03 juli 2012 22:00

Uitslag Twilight Race 9 van 27 juni 2012

>

Twilight Race 9 - 27 juni 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 01:22:39 00:00:00 01:46:38
2 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 01:21:43 00:00:00 01:51:38
3 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 01:27:32 00:00:00 01:52:13
4 Shamrock BEL 1270 Vandesande Wim X-Yacht - One Ton 78 01:27:53 00:00:00 01:52:40
5 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 01:23:46 00:00:00 01:54:26
6 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 01:31:43 00:00:00 01:54:38
7 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 01:28:34 00:00:00 01:56:32
8 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 01:27:01 00:00:00 01:56:48
9 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 01:41:38 00:00:00 01:57:29
10 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 01:34:39 00:00:00 01:57:34
11 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:43:13 00:00:00 02:00:01
12 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 01:41:58 00:00:00 02:01:23
13 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 01:45:01 00:00:00 02:01:49
14 Misstral GER 516 Apers Koen X - 99 83,5 01:42:46 00:00:00 02:03:04
15 Achiroe BEL 3670 Claessens Katrien/Stefanie Beneteau - First 36.7 81,5 01:40:22 00:00:00 02:03:08
16 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 01:34:57 00:00:00 02:04:56
17 Mentaquilibrium BEL 883 Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 01:56:54 00:00:00 02:15:36
18 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 02:11:38 00:00:00 02:30:26
19 Spice of Life Klootwijk Jan Paul Gib'sea - 312 101 00:00:00 DNF
20 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 00:00:00 DNS
21 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 00:00:00 DNF
22 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 00:00:00 DNF
23 Casse Croute BEL 107 Van Diest Philippe Daydream - Daydream 300 90 00:00:00 DNF
donderdag, 21 juni 2012 13:44

Uitslag Twilightrace 8 van 20 juni 2012

Twilight Race 0 - 00 --- 201

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:10:01 00:00:00 01:30:20
2 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 1:10:45 00:00:00 01:30:42
3 DRV NED 801 Van de Plasse David Melges - 24 81,5 1:14:48 00:00:00 01:31:46
4 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 1:07:50 00:00:00 01:32:40
5 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 1:08:50 00:00:00 01:34:02
6 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:16:40 00:00:00 01:35:14
7 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:13:15 00:00:00 01:36:22
8 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:12:46 00:00:00 01:37:40
9 Shamrock BEL 1270 Vandesande Wim X-Yacht - One Ton 78 1:16:19 00:00:00 01:37:50
10 Harfang BEL 1293 Meulemeester Frank Beneteau - First 40.7 78,5 1:16:56 00:00:00 01:38:00
11 Bleuke BEL 4110 Jan Maes X - 41 73,2 1:14:28 00:00:00 01:41:43
12 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:27:30 00:00:00 01:41:44
13 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 1:21:32 00:00:00 01:41:55
14 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 1:23:51 00:00:00 01:42:53
15 Idefix 3 NED 6576 Dierckx Patick X - 332 Cruiser 85 1:28:03 00:00:00 01:43:35
16 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:19:08 00:00:00 01:44:07
17 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:32:51 00:00:00 01:44:54
18 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:38:40 00:00:00 01:44:57
19 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 1:30:41 00:00:00 01:45:12
20 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 1:28:52 00:00:00 01:45:47
21 Mentaquilibrium BEL 883 Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:31:34 00:00:00 01:46:13
22 Marig BEL 1766 Vandewalle Tom Beneteau - First 27.7 88,5 1:41:29 00:00:00 01:54:40
23 Framboise NED 4753 Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:50:37 00:00:00 01:55:13
24 Hartendief BEL 7541 Snijders Patrick Victoire - 1044 89,5 1:53:34 00:00:00 02:06:53
25 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 2:45:00 00:00:00 02:25:14
woensdag, 13 juni 2012 21:46

Uitslag Twilightrace 7 van 13 juni 2012

Twilight Race 7 - 13 juni 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 0:47:02 00:00:00 01:04:15
2 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 0:47:23 00:00:00 01:04:43
3 Wemeldinges NED 7696 De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 0:52:07 00:00:00 01:04:44
4 Intention NED 7623 Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 0:50:12 00:00:00 01:04:46
5 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 0:52:41 00:00:00 01:07:32
6 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 0:50:53 00:00:00 01:08:17
7 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 0:51:58 00:00:00 01:08:22
8 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:00:12 00:00:00 01:10:00
9 Shamrock BEL 1270 Wim Van de Sande X One Ton 78 0:55:27 00:00:00 01:11:05
10 Sanka BEL 517 De Cort Patrick Spirit - 36 83 0:59:09 00:00:00 01:11:15
11 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 0:58:56 00:00:00 01:12:18
12 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 0:55:08 00:00:00 01:12:32
13 Framboise NED 4753 Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:09:58 00:00:00 01:12:52
14 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:08:39 00:00:00 01:13:01
15 Harfang BEL 1293 Meulemeester Frank Beneteau - First 40.7 78,5 0:58:03 00:00:00 01:13:56
16 Wurrel 3 Eckhardt Johan Winner - Winner 1010 90 1:06:58 00:00:00 01:14:24
17 Excitement BEL 1462 Vinck Geert X - XP 44 72,5 0:47:48 00:10:00 01:15:55 Te vroeg gestart
18 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:07:36 00:00:00 01:18:25
19 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:02:06 00:00:00 01:18:36
20 Marig BEL 1766 Vandewalle Tom Beneteau - First 27.7 88,5 1:12:05 00:00:00 01:21:27
21 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:12:15 00:00:00 01:22:34

We hebben 42 gasten en geen leden online

Weersverwachting
Wemeldinge
Weeronline.nl - Meer weer in Wemeldingeweeronline.nl Altijd jouw weer

Zoeken

U bevindt zich hier:WSVO Home | Marc - Watersport Vereniging d' Oosterschelde