Marc

woensdag, 03 juli 2013 22:00

Uitslag Twilight Race 10 van 3 juli 2013

        

Twilight Race 10 - 3 juli 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A
 1 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:12:57 00:00:00 01:24:49  
 2 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:19:53 00:00:00 01:24:58  
 3 Max Verheyden Alex Hallberg Rassy - 372 94,7 1:25:40 00:00:00 01:30:27  
 4 Serdon Van Bommel Tonno Dehler 32 85,7 1:17:59 00:00:00 01:30:59  
 5 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 1:16:49 00:00:00 01:31:26  
 6 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 1:25:37 00:00:00 01:31:34  
 7 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:28:04 00:00:00 01:31:44  
 8 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:18:35 00:00:00 01:32:59  
 9 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:21:31 00:00:00 01:34:34  
 10 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:38:12 00:00:00 01:35:48  
 11 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 93,5 1:30:54 00:00:00 01:37:13  
 12 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:29:00 00:00:00 01:43:14  
 13 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 2:05:38 00:00:00 01:50:35  
 14 Windsong     80 1:29:49 00:00:00 01:52:16  
 15 ??   Sprinto 80 1:30:51 00:00:00 01:53:33  
Class B
 1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:12:12 00:00:00 01:33:09  
 2 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:16:24 00:00:00 01:34:54  
 3 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:10:16 00:00:00 01:35:59  
 4 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:16:56 00:00:00 01:36:10  
 5 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:14:41 00:00:00 01:38:16  
 6 Shamrock (B) Vandesande Wim X-Yacht - One Ton 79 1:19:13 00:00:00 01:40:16  
 7 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 76,5 1:17:33 00:00:00 01:41:22  
 8 Wide Awake Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:16:30 00:00:00 01:42:41  
 9 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:24:29 00:00:00 01:43:01  
 10 The Max Verwijs Bram X - 43 76 1:19:51 00:00:00 01:45:03  
 11 Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:24:24 00:00:00 01:46:50  
 12 Prince de Petarcq Janssen Bert Oyster 41 79,5 1:26:27 00:00:00 01:48:44  
 13 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 1:27:27 00:00:00 01:49:18  
 14 Meeuw Goossens Gert Winner - 11.20 85 1:36:07 00:00:00 01:53:04  
donderdag, 27 juni 2013 07:00

Uitslag Twilight Race 9 van 26 juni 2013

 

Twilight Race 9 - 26 juni 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A 
1 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:27:07 00:00:00 01:32:40  
2 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:22:28 00:00:00 01:35:53  
3 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:26:35 00:00:00 01:40:26  
4 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:25:09 00:00:00 01:40:46  
5 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:27:31 00:00:00 01:41:10  
6 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 1:35:13 00:00:00 01:41:50  
7 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:42:13 00:00:00 01:46:28  
8 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 1:35:24 00:00:00 01:53:34  
9 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 1:40:21 00:00:00 01:58:03  
10 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:43:23 00:00:00 01:59:56  
11 Spindrift Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:45:00 00:00:00 02:00:00  
12 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 93,5 1:54:59 00:00:00 02:02:58  
13 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 93 1:59:37 00:00:00 02:08:37  
14 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 2:26:30 00:00:00 02:08:57  
15 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 2:12:38 00:00:00 02:16:44  
Class B
1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:25:42 00:00:00 01:50:34  
2 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:25:50 00:00:00 01:52:56  
3 Xensi Luyckx Peter X - 34 82,5 1:33:34 00:00:00 01:53:24  
4 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:23:36 00:00:00 01:54:12  
5 The Max Verwijs Bram X - 43 76 1:30:37 00:00:00 01:59:13  
6 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:38:42 00:00:00 02:00:21  
7 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:38:57 00:00:00 02:03:41  
8 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 1:44:57 00:00:00 02:11:11  
9 Excitement Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:39:51 00:00:00 02:17:43  
10 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 78 1:49:54 00:00:00 02:20:53  
11 Meeuw Goossens Gert Winner - 11.20 85 2:00:13 00:00:00 02:21:25  
12 Ghost Joris Werner J - 122 79,5 2:00:56 00:00:00 02:32:07  
  Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79   00:00:00   DNF
woensdag, 19 juni 2013 22:08

Uitslag Twilight Race 8 van 19 juni 2013

        

Twilight Race 8- 19 juni 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A
1 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:06:11 00:00:00 01:16:30  
2 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 93,5 1:16:54 00:00:00 01:22:14  
3 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 1:12:02 00:00:00 01:24:44  
4 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:15:53 00:00:00 01:29:48  
5 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 1:48:09 00:00:00 01:35:12  
6 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:29:25 00:00:00 01:43:43  
Class B
1 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:02:51 00:00:00 01:25:51  
2 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:09:27 00:00:00 01:26:48  
3 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:06:58 00:00:00 01:28:06  
4 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:08:30 00:00:00 01:28:23  
5 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:13:41 00:00:00 01:29:51  
6 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 78 1:11:32 00:00:00 01:31:42  
7 CafeRacer Pluym Jonas Melges - 24 81,5 1:15:25 00:00:00 01:32:32  
8 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:15:11 00:00:00 01:33:23  
9 Meeuw Goossens Gert Winner - 11.20 85 1:22:13 00:00:00 01:36:43  
10 Wide Awake Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:33:27 00:00:00 02:05:26  
woensdag, 12 juni 2013 22:33

Uitslag Twilight Race 7 van 12 juni 2013

Class A

Twilight Race 7 - 12 juni 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:24:27 00:00:00 01:38:11  
2 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 01:43:45 00:00:00 01:50:22  
3 Sim Timp Peter Spirit - 32 96 01:57:59 00:00:00 02:02:53  
4 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 01:55:32 00:00:00 02:03:33  
5 Zephyr Andre Pieter Jeanneau Melody 93,5 01:56:29 00:00:00 02:04:34  
6 Zigzag 2 Clincspoor Wim Archambault Grand Surprise

84,5

01:46:10 00:00:00 02:05:38  
7 Geronimo Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 01:54:07 00:00:00 02:08:56  
8 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 02:32:30 00:00:00 02:14:14  
9 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 02:09:12 00:00:00 02:14:35  
10 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 01:58:24 00:00:00 02:19:17  
11 Spindrift Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 02:08:53 00:00:00 02:27:17  
12 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 93 02:10:38 00:10:00 02:30:27  
 13 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2   00:00:00   DNF
 14 Pantanal Marcelo Jan Dufour - Grand'large 365 89   00:00:00   DNF
Class B
1 The Untouchables GST - Events X - 35 76 01:25:19 00:00:00 01:52:15  
2 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 01:22:33 00:00:00 01:52:46  
3 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 01:34:52 00:00:00 02:02:24  
4 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 01:44:04 00:00:00 02:06:54  
5 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 01:46:45 00:00:00 02:12:36  
6 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 01:49:47 00:00:00 02:17:13  
7 Xensi Luyckx Peter X - 34 82,5 01:53:42 00:00:00 02:17:49  
8 Meeuw Goossens Gert Winner - 11.20 85 02:00:59 00:00:00 02:22:20  
9 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 01:53:53 00:00:00 02:22:21  
10 Byron Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 78 01:51:21 00:00:00 02:22:45  
11 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:56:29 00:10:00 02:43:16  
               
donderdag, 06 juni 2013 08:49

Uitslag Twilight Race 6 van 5 juni 2013

        

Twilight Race 6 - 5 juni 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A
1 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:01:51 00:00:00 01:05:47  
2 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 0:56:51 00:00:00 01:07:16  
3 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 0:57:23 00:00:00 01:07:30  
4 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 1:16:56 00:00:00 01:07:43  
5 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 0:58:50 00:00:00 01:08:00  
6 Stella De Hondt Dirk Victoire - 1200 90 1:01:21 00:00:00 01:08:10  
7 Geestdrift Grundemann Hans Spirit - 32 98 1:07:50 00:00:00 01:09:13  
8 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 93,5 1:04:51 00:00:00 01:09:21  
9 Geronimo Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:01:23 00:00:00 01:09:21  
10 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 0:58:56 00:00:00 01:10:09  
11 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:00:31 00:00:00 01:10:22  
12 Zeeuwind Tielkemeijer Han Hanse - 385 86 1:00:37 00:00:00 01:10:29  
13 Aeolus Van Mierlo Ivo Bianca - 107 mkII 92 1:05:10 00:00:00 01:10:50  
14 Five III Verbruggen Gino Contessa - 25 104,5 1:15:27 00:00:00 01:12:12  
15 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:02:34 00:00:00 01:12:34  
16 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:10:44 00:00:00 01:12:55  
17 Casse Croute Van Diest Philippe Daydream - Daydream 300 90 1:06:21 00:00:00 01:13:43  
18 Xtreme   Kalik 33 90 1:09:11 00:00:00 01:16:52 Voorlopige SW rating
Class B
1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:00:33 00:00:00 01:18:07  
2 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 0:58:11 00:00:00 01:19:29  
3 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:04:23 00:00:00 01:20:28  
4 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:06:31 00:00:00 01:21:07  
5 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:05:25 00:00:00 01:21:15  
6 The Max Verwijs Bram X - 43 76 1:01:51 00:00:00 01:21:22  
7 Stardust Hendrix Wim Sigma - 38 OOD 83,5 1:08:09 00:00:00 01:21:37  
8 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:02:19 00:00:00 01:21:59  
9 Wide Awake Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:01:11 00:00:00 01:22:07  
10 Concorde Verwerft Jan Comfortina - Cayenne 82 1:08:39 00:00:00 01:23:43  
11 Excitement Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:01:49 00:00:00 01:25:15  
12 Bleuke Jan Maes X - 41 73,2 1:03:27 00:00:00 01:26:40  
woensdag, 29 mei 2013 21:37

Uitslag Twilight Race 5 van 29 mei 2013

 

Twilight Race 5 - 29 mei 2013

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

Class A       
1 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:07:59 00:00:00 01:12:19  
2 Sim Timp Peter Spirit - 32 96 1:12:38 00:00:00 01:15:39  
3 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 96 1:14:05 00:00:00 01:17:10  
4 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:07:30 00:00:00 01:18:18  
5 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:06:54 00:00:00 01:19:10  
6 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:10:54 00:00:00 01:21:57  
7 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 1:09:58 00:00:00 01:23:17  
8 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:12:32 00:00:00 01:24:08  
9 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 93 1:19:58 00:00:00 01:25:59  
10 Spindrift Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:15:30 00:00:00 01:26:17  
Class B
1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 1:03:12 00:00:00 01:21:32  
2 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:02:11 00:00:00 01:24:56  
3 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:08:37 00:00:00 01:25:14  
4 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:05:25 00:00:00 01:26:04  
5 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 1:10:45 00:00:00 01:26:16  
6 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:10:35 00:00:00 01:28:13  
7 The Max Verwijs Bram X - 43 76 1:08:08 00:00:00 01:29:38  
8 DRV Van de Plasse David Melges - 24 81,5   00:00:00  DNS  
               
donderdag, 23 mei 2013 07:01

Uitslag Twilight Race 4 van 22 mei 2013

 

Twilight Race 4- 22 mei 2013

 Class A

 

 

 

 

 

 

Nr

Schip

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:35:37 00:00:00 01:51:10  
2 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:46:07 00:00:00 01:52:53  
3 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:41:41 00:00:00 01:57:57  
4 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 2:00:06 00:00:00 02:08:26  
5 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 93 2:14:50 00:00:00 02:24:58  
6 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 2:03:55 00:00:00 02:25:47  
7 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 2:09:34 00:00:00 02:34:14  
8 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2   00:00:00 DNF  
Class B
1 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:56:48 00:00:00 02:33:41  
2 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:54:55 00:00:00 02:36:59  
3 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 2:02:12 00:00:00 02:37:40  
4 Wide Awake Versluys Kees Lutra - 33 74,5 2:01:45 00:00:00 02:43:25  
5 Stardust Hendrix Wim Sigma - 38 OOD 83,5 2:17:16 00:00:00 02:44:23  
6 Excitement Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:59:29 00:00:00 02:44:48  
7 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 82 2:18:04 00:00:00 02:48:22  
8 Bleuke Jan Maes X - 41 73,2 2:07:54 00:00:00 02:54:43  
9 The Max Verwijs Bram X - 43 76 2:13:42 00:00:00 02:55:55  
10 CafeRacer Pluym Jonas Melges - 24 81,5   00:00:00 DNF  
11 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80   00:00:00 DNF  
               
woensdag, 15 mei 2013 22:24

Uitslag Twilight Race 3 van 15 mei 2013

 

Class A
1 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:12:17 00:00:00 01:16:53  
2 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:07:01 00:00:00 01:17:55  
3 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:09:52 00:00:00 01:20:46  
4 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 1:16:04 00:00:00 01:21:21  
5 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:11:48 00:00:00 01:23:17  
6 Sim Timp Peter Spirit - 32 96 1:22:31 00:00:00 01:25:57  
7 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 93 1:20:13 00:00:00 01:26:15  
8 Velfaristo Verton / Schipper J - 92 84 1:13:39 00:00:00 01:27:40  
9 Zeeuwind Tielkemeijer Han Hanse - 385 86 1:15:53 00:00:00 01:28:14  
10 Spindrift Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:17:42 00:00:00 01:28:48  
11 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:16:48 00:00:00 01:29:05  
12 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:32:16 00:00:00 01:30:00  
13 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:18:33 00:00:00 01:32:57  
14 Stella De Hondt Dirk Victoire - 1200 90 1:26:59 00:00:00 01:36:38  
15 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:34:04 00:00:00 01:36:58  
16 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 1:59:04 00:00:00 01:44:48  
Class B
1 Lender Meersman Luc X - 41 73,2 1:02:30 00:00:00 01:25:22  
2 Xensi Luyckx Peter X - 34 82,5 1:14:44 00:00:00 01:30:35  
3 The Untouchables GST - Events X - 35 76 1:09:08 00:00:00 01:30:57  
4 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 80,5 1:13:22 00:00:00 01:31:08  
5 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 80 1:13:01 00:00:00 01:31:16  
6 CafeRacer Pluym Jonas Melges - 24 81,5 1:16:42 00:00:00 01:34:06  
7 Stardust Hendrix Wim Sigma - 38 OOD 83,5 1:22:56 00:00:00 01:39:19  
8 Bleuke Jan Maes X - 41 73,2 1:15:06 00:00:00 01:42:35  
woensdag, 29 augustus 2012 23:52

Uitslag Twilight Race 12 van 29 augustus 2012

Twilight Race12 - 29 augustus 2012

Nr

Schip

Zeilnummer

Schipper

Type

SW

Gevaren

straftijd

Na SW

1 Cedo Nulli BEL 2008 Goossens Thomas X - 41 73,2 0:59:33 00:00:00 01:21:21
2 DJ BEL14120 De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:11:20 00:00:00 01:22:45
3 Lender BEL 1607 Meersman Luc X - 41 73,2 1:00:46 00:00:00 01:23:00
4 Scud NED 6141 Baartmans Rene Beneteau - First 40.7 78 1:05:21 00:00:00 01:23:46
5 Wide Awake NED 7575 Versluys Kees Lutra - 33 74,5 1:03:06 00:00:00 01:24:41
6 Jeetje NED 50 Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:19:43 00:00:00 01:24:48
7 The Max NED 7969 Verwijs Bram X - 43 76 1:05:20 00:00:00 01:25:57
8 The Untouchables BEL 1102 Wohrmann Coen X - 35 76 1:05:48 00:00:00 01:26:34
9 Sanka BEL 517 De Cort Patrick Spirit - 36 83 1:12:17 00:00:00 01:27:05
10 Jellyfish NED 7988 Vlamings Maarten J Boats - J-80 86,2 1:16:18 00:00:00 01:28:30
11 Ollewaai Buermans Jan Elan - 333 88,5 1:20:07 00:00:00 01:30:31
12 Zigzag2 Bel 2400 Clincspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 1:16:42 00:00:00 01:30:46
13 Wurrel 3 Eckhardt Johan Winner - Winner 1010 90 1:21:50 00:00:00 01:30:55
14 Guanabara NED 2475 Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 1:18:45 00:00:00 01:31:02
15 Sail Force NED 7788 Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 1:11:58 00:00:00 01:31:05
16 Batanga VII DEN-205 Kole Ab X - 412 80 1:12:59 00:00:00 01:31:13
17 Tibo BEL 833 Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:18:35 00:00:00 01:31:22
18 Spindrift BEL 5033 Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 87,5 1:20:22 00:00:00 01:31:50
19 White Spirit Bernaerts Marc Beneteau - First 31.7 88 1:21:56 00:00:00 01:33:06
20 De windvanger 559 Lauwers Jacc Bavaria 34 99 1:32:23 00:00:00 01:33:18
21 Excitement BEL 1462 Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:08:32 00:00:00 01:34:31
22 Meeuw BEL 1142 Goossens Herman Winner - 11.20 85 1:20:24 00:00:00 01:34:35
23 Saltwater2 BEL 2108 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85 1:20:48 00:00:00 01:35:03
24 Geronimo NED 8025 Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 1:24:33 00:00:00 01:35:32
25 Vondeling geen Kloosterman Dirk Dullia - d 25 102,5 1:38:24 00:00:00 01:36:00
26 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 1:33:09 00:00:00 01:36:01
27 Bricx 79 Pekaar Leonard X - 79 93,5 1:29:51 00:00:00 01:36:05
28 X-Ray NED 7313 Colsen Luud Beneteau - First 31.7 88 1:24:38 00:00:00 01:36:10
29 Shocking Blue Serck Philippe Archambault Sprint 95 70 1:29:59 00:00:00 02:08:32
30 Scarlett II Heineke Dick O. Calvid - Ufo 27 99 00:00:00 DNF
31 Velfaristo 6223 NL Verton / Schipper J - 92 84 00:00:00 DNF
32 Achiroe BEL 3670 Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 00:00:00 DNF
donderdag, 03 januari 2013 22:00

Agenda 2013

 

Al onze clubactiviteiten in een overzichtelijk schema


Datum

Activiteit

Locatie / Start / Info
6 januari 2013 Nieuwjaarsbrunch v.a. 12:30 welkom Restaurant de Oude Sluis
27 januari 2013 Kouweneuzenrace - MicroMagic Afgelast
24 februari 2013 Kouweneuzenrace - MicroMagic
18 maart 2013 Kouweneuzenrace - MicroMagic Afgelast
5 april 2013 Algemene Ledenvergadering + borrel
mei, 1,8,15,22,29 Twilight races 1 tm 5 19:30 u.
18 t/m 20 mei 2013 Openingstocht 2013
juni, 5,12,19,26 Twilight races 6 tm 9 19:30 u.
8 juni 2013 Schelde regatta www.schelderegatta.be
22 juni 2013 Midzomernachtfeest & BBQ
3 juli 2013 Twilight races 10
10 augustus 2013 *Mosselrace - WvY www.mosselrace.nl
21 augustus 2013 Twilight race 11 19:30 u.
28 augustus 2013 Twilight race 12 + prijsuitreiking Twilights 19:30 u.
14 september 2013 Clubkampioenschap
Wemeldingedag
21 en 22 september 2013 Sluitingstocht
5 oktober 2013 Long Distance Race & Mosselmaaltijd
19 oktober 2013 *Antwerprace www.antwerprace.be
26 oktober 2013 *Waailappenrace www.wvdeschelde.nl
24 november 2013 Kouweneuzenrace - MicroMagic
22 december 2013 Kouweneuzenrace - MicroMagic
* = geen WSVO activiteit

We hebben 43 gasten en geen leden online

Weersverwachting
Wemeldinge
Weeronline.nl - Meer weer in Wemeldingeweeronline.nl Altijd jouw weer

Zoeken

U bevindt zich hier:WSVO Home | Marc - Watersport Vereniging d' Oosterschelde