Uitslagen Twilightraces 2014 (14)

Hier vindt u de uitslagen van de Twilightraces 2014.
De Twilightraces vinden dit jaar plaats van 7 mei t/m 2 juli en van 20 augustus t/m 3 september op de woensdagavond.

woensdag, 10 september 2014 00:00

Klassement Twilightraces 2014

Wat hebben we een mooie serie van 12 twilightraces gezeild dit jaar. Dank aan de deelnemers, vrijwilligers en sponsoren (Puur Juno, Slagerij Mieras en GV Solutions).

De winnaars zijn bekend en de bekers uitgereikt, de foto's kun je ook op onze facebookpagina bekijken

Collage WSVO Twilightrace Prijsuitreiking 2014

Klasse - A Klasse - B
1. Mentaquilibrium      1. Intention
2. Tibo 2. Captain Jack     
3. Zephyr 3. Antilope

 

 

Weeral de laatste Twilight van 2014. Ideaal zeilweer om dit seizoen af te sluiten.

 

NrBootSchipperTypeSWGevarenRuleStraftijdNa SW
Class A
1 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 01:08:59   00:00:00 01:13:46
2 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:04:03   00:00:00 01:14:28
3 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 01:04:27   00:00:00 01:14:46
4 Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6 01:25:36   00:00:00 01:15:21
5 Johanna Hellman Henrik Folkboot 108 01:21:39   00:00:00 01:15:36
6 Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101 01:17:47   00:00:00 01:17:00
7 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 01:05:09   00:00:00 01:17:06
8 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 01:13:13   00:00:00 01:17:53
9 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 01:08:36   00:00:00 01:19:34
10 Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 107 01:26:36   00:00:00 01:20:56
11 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 01:18:39   00:00:00 01:21:04
12 Aeolus Van Mierlo Ivo Bianca - 107 mkII 91,5 01:14:27   00:00:00 01:21:21
13 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85,5 01:09:53   00:00:00 01:21:44
14 Knar Langejans Joost Dehler - 31 93 01:16:54   00:00:00 01:22:41
15 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 103 01:26:21   00:00:00 01:23:50
16 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 90,5 01:16:27   00:00:00 01:24:28
17 Marig Vandewalle Tom Beneteau - First 27.7 88,5 01:18:03   00:00:00 01:28:11
18 Keep it Simple Van Dijk Bas Spirit - 28 102 01:34:52   00:00:00 01:33:00
19 Merel Goedhart Dick Beneteau - Oceanis 373 89 01:23:59   00:00:00 01:34:21
Class B
1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 01:04:04   00:00:00 01:22:40
2 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:05:58   00:00:00 01:22:58
3 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 81 01:07:28   00:00:00 01:23:17
4 The Untouchables Easy Sailing BVBA X - 35 76 01:03:54   00:00:00 01:24:04
5 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:09:31   00:00:00 01:25:17
6 Sanka De Cort Patrick Spirit - 36 83 01:11:06   00:00:00 01:25:39
7 Xensi Luyckx Peter X - 34 82,5 01:10:50   00:00:00 01:25:51
8 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 01:08:48   00:00:00 01:26:00
9 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:05:44   00:00:00 01:26:29
10 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 01:05:37   00:00:00 01:26:54
11 Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 01:11:55   00:00:00 01:31:02
12 Boombastic Goossens Gert Lutra - 24 88,5 01:22:01   00:00:00 01:32:40
13 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 01:20:31   00:00:00 01:33:04
14 Ghost Joris Werner J - 122 75,5 01:12:12   00:00:00 01:35:37
15 Zeekat Rodenburg Eelco Jeanneau - Sun Odyssey 36i Performance 84,5 01:21:12   00:00:00 01:36:05

Weer een Twilight met erg weinig wind. Dank aan het finishcomité voor de creatieve afkorting.

 

NrBootSchipperTypeSWGevarenRuleStraftijdNa SW
Class A
1 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 01:09:57   00:00:00 01:21:08
2 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 01:27:03   00:00:00 01:32:36
3 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85,5 01:22:33   00:10:00 01:46:32
4 Aeolus Van Mierlo Ivo Bianca - 107 mkII 91,5 01:48:55   00:00:00 01:59:02
5 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 01:55:33   00:00:00 02:16:44
6 Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101 02:15:45   00:10:00 02:24:24
7 Knar Langejans Joost Dehler - 31 93 02:13:35   00:10:00 02:33:38
8 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 02:16:00   00:00:00 02:37:46
  Berenice Van Soetendael Rik Dehler - 35 CR 88   DNF 00:00:00  
  Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86   DNF 00:00:00  
  Merel Goedhart Dick Beneteau - Oceanis 373 89   DNF 00:00:00  
  Orfaro Meeussen Wim Hanse - 355 91   DNF 00:00:00  
  Talisker Blommaart Eddy Hanse - 375 87,5   DNC 00:00:00  
  Senang Schamhart Jacques Alo - 28 113,6   DNF 00:00:00  
  Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97   DNF 00:00:00  
  Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 103   DNF 00:00:00  
  Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 107   DNF 00:00:00  
Class B
1 The Untouchables Easy Sailing BVBA X  - 35 76 01:10:58   00:00:00 01:33:22
2 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 01:13:50   00:00:00 01:35:16
3 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 01:20:23   00:00:00 01:40:28
4 X-Bie Cleeren Frank X - XP-33 79 01:22:48   00:00:00 01:44:48
5 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:24:30   00:00:00 01:46:17
6 Sanka De Cort Patrick Spirit - 36 83 01:32:01   00:00:00 01:50:51
7 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:26:17   00:00:00 01:53:31
8 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:44:44   00:00:00 02:08:30
9 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa  - 35 86,5 01:53:17   00:00:00 02:10:57
10 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 01:40:47   00:00:00 02:13:29
11 Ghost Joris Werner J - 122 75,5 01:52:05   00:00:00 02:28:27
12 Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 02:00:41   00:00:00 02:32:45
  Boombastic Goossens Gert Lutra - 24 88,5   DNF 00:00:00  

De eerste Twilight Race na de zomerstop werd gekenmerkt door lichte wind, maar geen regen ! De afwezigen hadden ongelijk. 

NrBootSchipperTypeSWGevarenRuleStraftijdNa SW
Class A
1 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 01:05:04   00:00:00 01:15:29
2 Bricx Pekaar Leonard X - 79 93,5 01:11:23   00:00:00 01:16:20
3 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:09:00   00:00:00 01:20:13
4 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 103 01:23:38   00:00:00 01:21:11
5 Geronimo Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 01:38:00   00:00:00 01:50:44
  NED 693 Greeven Niels Finn Jol 107   DNF 00:00:00  
  Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 107   DNF 00:00:00  
  Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101   DNS 00:00:00  
  Kis Van Dijk Bas Spirit - 28 102   DNF 00:00:00  
Class B
1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 01:05:21   00:00:00 01:24:19
2 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:12:13   00:00:00 01:28:36
3 Ghost Joris Erwin J - 122 79,5 01:11:44   00:00:00 01:30:13
4 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:15:41   00:00:00 01:35:11
5 X-Bie Cleeren Frank X - XP-33 79 01:15:17   00:00:00 01:35:17
6 The Untouchables Easy Sailing BVBA X  - 35 76 01:13:12   00:00:00 01:36:18
7 Xensi Luyckx Peter X - 34 82,5 01:25:44   00:00:00 01:43:55
8 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:21:59   00:00:00 01:47:52
9 Sanka De Cort Patrick Spirit - 36 83 01:31:16   00:00:00 01:49:57
10 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 01:23:29   00:00:00 01:50:34
11 Boombastic Goossens Gert Lutra - 24 88,5 01:49:32   00:00:00 02:03:45
12 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa  - 35 86,5 01:52:37   00:00:00 02:10:11
13 Brexan Verschueren Luc Spirit - 425 81 02:16:23   00:00:00 02:48:22

Ondanks de weersvoorspellingen, was het weer een leuke wedstrijdavond in Wemeldinge. Ditmaal met een heuse supportersploeg op de dijk.

Class A
NR Schip Schipper Type SW Gevaren Rule Straftijd Na SW
1 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:11:41   00:00:00 01:23:21
2 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 01:14:40   00:00:00 01:26:37
3 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 01:37:52   00:00:00 01:55:49
4 Wurrel 3 Eckhardt Johan Winner - Winner 1010 91 01:47:38   00:00:00 01:58:16
5 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 01:51:49   00:00:00 01:58:57
6 Vondeling Kloosterman Dirk Dullia - d 25 103 02:06:24   00:00:00 02:02:43
7 Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 107 02:13:22   00:00:00 02:04:38
8 GV Solutions Shamrock Staepelaere Gert Golden Shamrock 97 02:04:53   00:00:00 02:08:44
9 Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101 02:11:46   00:00:00 02:10:27
10 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 90,5 01:58:28   00:00:00 02:10:54
11 Spindrift Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 90 02:16:10   00:00:00 02:31:17
  Merel Goedhart Dick Beneteau - Oceanis 373 89   DNF 00:00:00  
  Kis Van Dijk Bas Spirit - 28 102   DNF 00:00:00  
Class B
NR Schip Schipper Type SW Gevaren Rule Straftijd Na SW
1 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 01:23:59   00:00:00 01:48:21
2 The Untouchables Easy Sailing BVBA X - 35 76 01:27:00   00:00:00 01:54:28
3 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:39:38   00:00:00 02:05:19
4 Ghost Joris Erwin J - 122 79,5 01:42:37   00:00:00 02:09:04
5 Antilope Nuyens Patrick Rogers - 36 CR 75,5 01:38:09   00:00:00 02:10:00
6 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:48:39   00:00:00 02:13:18
7 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 01:47:46   00:00:00 02:14:42
8 Boombastic Goossens Gert Lutra - 24 88,5 01:59:45   00:00:00 02:15:18
9 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 81 01:53:07   00:00:00 02:19:39
10 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 01:46:55   00:00:00 02:21:36
11 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 02:03:13   00:00:00 02:22:26
12 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:50:08   00:00:00 02:24:54
13 Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 01:55:18   00:00:00 02:25:56

Een prachtige twilightrace. Alle klasses voeren baan 3: aan de windsrak naar O19 en O18, net geen reachrak naar de O20/BV23, spi rak naar O19 en dat nog een keer. Na afloop weer heerlijke erwtensoep en bitterballen. Dank aan Juno/Mieras resp. GV Solutions!

RankBoatSkipperTypeRatingSailedRulePenaltyCorrected
Class A
1 Johanna Hellman Henrik Folkboot 108 01:28:36   00:00:00 01:22:02
2 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 01:11:18   00:00:00 01:22:42
3 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 01:13:41   00:00:00 01:25:40
4 Piece of Cake Wirtjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 101 01:27:27   00:00:00 01:26:35
5 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 95,5 01:23:01   00:00:00 01:26:55
6 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 01:22:17   00:00:00 01:27:32
7 Tringa Huyghe Marc Hallberg Rassy - 34 95,5 01:24:28   00:00:00 01:28:26
8 Hartendief Snijders Patrick Victoire - 1044 90,5 01:21:24   00:00:00 01:29:56
9 Holadiee Bourgonje Jos Trapper - 300 107 01:37:38   00:00:00 01:31:14
10 Marig Vandewalle Tom Beneteau - First 27.7 88,5 01:21:17   00:00:00 01:31:50
11 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 01:18:51   00:00:00 01:33:18
12 Spindrift Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 90 01:25:16   00:00:00 01:34:44
13 GV Solutions Shamrock Staepelaere Gert Golden Shamrock 97 01:32:41   00:00:00 01:35:32
14 Merel Goedhart Dick Beneteau - Oceanis 373 89 01:26:22   00:00:00 01:37:02
15 Kis Van Dijk Bas Spirit - 28 102 01:39:59   00:00:00 01:38:01
Class B
1 Antilope Nuyens Patrick Rogers - 36 CR 75,5 01:03:01   00:00:00 01:23:27
2 Intention Schopman Willem Bashford Howison - 36 77,5 01:05:36   00:00:00 01:24:38
3 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 01:07:38   00:00:00 01:25:04
4 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 01:08:47   00:00:00 01:25:58
5 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 81 01:09:57   00:00:00 01:26:21
6 The Max Verwijs Bram X - 43 76 01:06:08   00:00:00 01:27:01
7 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 01:05:43   00:00:00 01:27:02
8 Boombastic Goossens Gert Lutra - 24 88,5 01:17:17   00:00:00 01:27:19
9 Misstral Apers Koen X - 99 83,5 01:13:17   00:00:00 01:27:45
10 Excitement Vinck Geert X - XP 44 72,5 01:03:58   00:00:00 01:28:13
11 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 01:16:46   00:00:00 01:28:44
12 Pepper Basstenie Stef Reflex 28 82 01:13:08   00:00:00 01:29:11
13 The Untouchables Easy Sailing BVBA X - 35 76 01:07:52   00:00:00 01:29:17
14 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 01:13:05   00:00:00 01:29:40
15 Bleuke Jan Maes X - 41 73,2 01:05:42   00:00:00 01:29:45
16 Sail Force Van Dijke Marco Jeanneau - Sun Fast 40 Performance 79 01:12:42   00:00:00 01:32:01

We hebben 49 gasten en geen leden online

Weersverwachting
Wemeldinge
Weeronline.nl - Meer weer in Wemeldingeweeronline.nl Altijd jouw weer

Zoeken

U bevindt zich hier:WSVO Home | WSVO Archief | Twilightraces Archief | Uitslagen Twilightraces 2014