donderdag, 12 juni 2014 00:00

Twilightrace 6 van 11 juni 2014 - sponsored by GV-Solutions

 Uitslagen online:

 
NR Schip Schipper Type SW Gevaren Straftijd Na SW Opm.
Class A
1 Jeetje Van Opbergen Hasse J - 24 94 1:48:07 00:00:00 01:55:01  
2 Mentaquilibrium Savoye Thomas J-boat - J-80 86,2 1:42:24 00:00:00 01:58:47  
3 Tibo Van Camp Geert Franchi - 28 One Design 86 1:43:59 00:00:00 02:00:54  
4 DJ De Jonghe Tom J Boats - J-80 86,2 1:50:49 00:00:00 02:08:33  
5 Framboise Maartense Jean-Jacques Jeanneau - Sun Fast 31 95,5 2:15:55 00:00:00 02:22:19  
6 Piece of Cake Witjes Menno Jeanneau - Sun Fast 26 95,5 2:30:07 00:00:00 02:28:37  
7 Stella De Hondt Dirk Victoire - 1200 90 2:17:04 00:00:00 02:32:17  
8 Deli Knoops Anthon Beneteau - First 285 97 2:28:14 00:00:00 02:32:49  
9 GV Solutions Shamrock Staepelaere Gert Golden Shamrock 97 2:28:29 00:00:00 02:33:04  
10 Zephyr Andre Pieter Jeanneau - Melody 94 2:24:21 00:00:00 02:33:33  
11 Saltwater2 Van Den Bergh Stephane Hanse - 370 85,5 2:11:23 00:00:00 02:33:39  
12 Geronimo Ramondt Jaap Hechtschip - 995 88,5 2:19:38 00:00:00 02:37:46  
13 Knar Langejans Joost Dehler - 31 93 2:27:52 00:00:00 02:38:59  
14 Marja II Roels Thomas Marieholm - 32E 100,5 2:39:51 00:00:00 02:39:03  
15 Zigzag2 Clinckspoor Wim Archambault - Grand Surprise 84,5 2:18:46 00:00:00 02:44:13  
16 Spindrift Jacobs Steven Jeanneau - Sun Odyssey 33i Performance 90 2:30:12 00:00:00 02:46:53  
17 Merel Goedhart Dick Beneteau - Oceanis 373 89 2:41:15 00:00:00 03:01:10  
  Orfaro Meeussen Wim Hanse - 355 91   00:00:00   DNF
  Kis Van Dijk Bas Spirit - 28 102   00:00:00   DNF
NR Schip Schipper Type SW Gevaren Straftijd Na SW Opm.
Class B
1 Captain Jack Vlamings Maarten J Boats - J 109 79,5 1:44:46 00:00:00 02:11:46  
2 Wemeldinges De Jonge Rinus Beneteau - First 34.7 81 1:50:10 00:00:00 02:16:00  
3 Antilope Nuyens Patrick Rogers - 36 CR 75,5 1:45:57 00:00:00 02:20:19  
4 Wide Awake Versluys Kees Lutra - 33 75 1:50:10 00:00:00 02:26:53  
5 Misstral Apers Koen X - 99 83,5 2:03:35 00:00:00 02:28:00  
6 Bleuke Jan Maes X - 41 73,2 1:50:44 00:00:00 02:31:16  
7 Byron II Bratkowski Dimitri Beneteau - First 40 75,5 1:54:27 00:00:00 02:31:35  
8 Achiroe Claessens Marc Beneteau - First 36.7 81,5 2:03:44 00:00:00 02:31:49  
9 Guanabara Van der Endt Dennis Contessa - 35 86,5 2:11:51 00:00:00 02:32:25  
10 Ghost Joris Erwin J - 122 79,5 2:03:05 00:00:00 02:34:49  
11 Batanga VII Kole Ab X - 412 80 2:03:57 00:00:00 02:34:56  
12 Walhalla De Cort Philip X - 412 80 2:04:02 00:00:00 02:35:02  
13 Excitement Vinck Geert X - XP 44 72,5 1:58:14 00:00:00 02:43:04  
14 The Untouchables Easy Sailing BVBA X - 35 76 2:09:56 00:00:00 02:50:57  
15 Boombastic Goossens Gert Lutra - 24 88,5 2:35:38 00:00:00 02:55:51  
16 Brexan Verschueren Luc Spirit - 425 81 2:31:25 00:00:00 03:06:56  
17 The Max Verwijs Bram X - 43 76 2:27:54 00:00:00 03:14:36  

Uw reactie wordt pas geplaatst nadat deze is vrijgegeven door de webbeheerder van de WSVO.

We hebben 56 gasten en geen leden online

Weersverwachting
Wemeldinge
Weeronline.nl - Meer weer in Wemeldingeweeronline.nl Altijd jouw weer

Zoeken

U bevindt zich hier:WSVO Home | WSVO Archief | Twilightraces Archief | Uitslagen Twilightraces 2014 | Twilightrace 6 van 11 juni 2014 - sponsored by GV-Solutions